Oyun

Valorant PBE Nasıl Girilir? Nasıl Kayıt Olunur?

Severek oynanılan FPS oyunlarından Valorant PBE nasıl girilir sorusu sıklıkla gündeme gelmektedir. Öncelikle PBE nedir sorusunun yanıtını vermek gerekirse Açık Beta kaydı olduğunu söyleyebiliriz. Bu beta versiyonu sayesinde oyuna gelecek olan yeniliklere diğer oyunculardan daha erken erişebilirsiniz.

Açık beta kaydına katılmak isteyen kullanıcılar da Valorant PBE nasıl girilir sorusunu merak etmektedir. Siz de bu sorunun yanıtını arıyorsanız eğer doğru yere geldiniz. Bu yazımızdan sonra siz de Valorant’a gelecek olan güncellemeleri daha erkenden edinebilir ve yeniliklerden ilk siz haberdar olabilirsiniz. O halde gelin sizlerle birlikte nasıl girildiğini görelim.

Valorant PBE Nasıl Girilir

Valorant PBE Nasıl Girilir?

Valorant PBE nasıl girilir sorusunun yanıtı oldukça basittir. Yapmanız gereken aşağıda yer alan adımları sırası ile dikkatlice uygulamaktır. Sonrasında ise açık beta erişiminiz aktif olacaktır.

  • Öncelikle kayıt için gerekli koşulları sağlıyor olmanız gerekmektedir. Aktif bir kısıtlama ya da uzaklaştırma almamış olmalısınız. Ayrıca Kuzey Amerika bölgesinde bulunuyor olmanız gerekir. Bu koşulları sağlıyorsanız eğer Valorant PBE nasıl girilir sorusunun diğer adımlarına bakabilirsiniz.
  • Sonrasında sizlere verdiğimiz linke tıklayarak PBE sunucusuna kayıt formunu doldurmanız gerekmektedir. Bu formu doldurmak garanti bir şekilde onay alacağınız anlamına gelmemektedir.
  • Sonrasında ise onay almanız için bir süre beklemeniz gerekmektedir. Sonrasında ikincil bir doğrulama alacağın mail gelecektir. Burada PBE sunucusuna nasıl katılacağını anlatan yeterli içeriğe sahip olacaksın.
  • Eğer ki e-posta adresi gelmediyse, PBE sunucusunun aktif olduğu dönemde oturum açmayı deneyerek hesabınızın kabul edilip edilmediğini öğrenebilirsiniz.

Yukarıda yer alan adımları takip ederseniz siz de PBE sunucusuna nasıl kayıt olunur öğrenebilirsiniz. Bu adımlar kesin olarak işe yaramasa da güncellemeleri erkenden oynamanız için şansınızı arttıracağı kesindir. O halde daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz gelin birlikte öğrenelim.

Valorant PBE Nasıl Girilir

Valorant Nasıl Kayıt Olunur?

Valorant PBE nasıl girilir sorusundan sonra sıklıkla sorulan sorulardan birisi de Valorant nasıl kayıt olunur sorusudur. Kuzey Amerika bölgesindeyseniz ve herhangi bir kısıtlamanız yok ise Valorant Beta sürecine dahil olabilirsiniz. Herhangi bir donanım gereksinimi bulunmamaktadır. Yüksek ya da düşük donanımlarınızın olması kayıt sürecini etkilememektedir.

Çünkü Riot yetkililerinin oyun hakkında her türlü detaylı bilgiyi edinmek istediklerini söyleyebiliriz. Yüksek donanımda ne gibi problemler var ya da düşük donanımlarda ne gibi sıkıntılar ortaya çıkıyor gibi soruların yanıtı için her türlü donanımdaki insanlara ihtiyaç duyulur. Siz de bu konuda endişe duymadan başvuru yapabilirsiniz. Ek olarak Kuzey Amerika’da yaşamak gerektiğini düşünmemelisiniz. VPN kullanarak ping sorunu olsa da oyuna erişim sağlayabilirsiniz.

Valorant Bilinmeyen Bir Hatayla Karşılaştık Uyarısı hakkında yazılan yazımızı okumak isterseniz eğer sitemizde yer alan içeriklere göz atabilirsiniz.


#Valorant #PBE #Nasıl #Girilir #Nasıl #Kayıt #Olunur

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu