Mobil

Vivo X Flip Snapdragon 8 Plus Gen 1 ile gelecek

Katlanabilir ekranlı Vivo X Fold Plus geçtiğimiz eylül ayında tanıtılmıştı. Çinli üretici arayı fazla açmadan yeni bir katlanabilir telefonu daha duyurmaya hazırlanıyor. Ünlü duyumcu Digital Chat Station’ın paylaşımına göre, bu telefon Vivo X Flip adıyla kullanıcıların karşısına çıkacak.

Vivo’nun yeni katlanabilir telefonun kalbinde Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1 işlemci bulunacak. Qualcomm’un bir süre önce Snapdragon 8 Gen 2’yi duyurduğunu ve bu işlemciyi taşıyan telefonların tanıtıldığını göz önüne alınca bu ilginç bir tercih olarak değerlendirilebilir.

Vivo X Flip Samsung Galaxy Z Flip 4 ve Huawei P50 Pocket ile rekabet edecek

Vivo’nun yeni telefonu “istiridye kabuğu” tasarımıyla Samsung Galaxy Z Flip 4, Huawei P50 Pocket ve Motorola Razr gibi katlanabilir telefonlarla rekabete girecek. Bu gruba yakında Oppo N2 Flip modelinin de eklenmesi beklense de, henüz bu telefon da resmiyet kazanmış değil.

Vivo X Flip hakkında bilinenler şu an için bunlarla sınırlı. Katlanabilir telefonun ne zaman tanıtılacağı ve Çin dışında satışa çıkıp çıkmayacağı şu an için belirsizliğini koruyor. Ancak önümüzdeki dönemde bu yeni katlanabilir telefonla ilgili daha fazla detayla karşılaşmak sürpriz olmayacaktır.

#Vivo #Flip #Snapdragon #Gen #ile #gelecek

Facebook

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu