Sosyal Medya
Trend

Whatsapp Bağlanıyor Hatası iPhone

whatsapp bağlanıyor hatası

Türk Telekom, Turkcell yada Vodafone’da karşılaşılan WhatsApp bağlanıyor hatası iPhone problemi garip bir halde ev yada iş yerlerinde ki sabit web kullanıcıları tarafınca yaşanmamaktadır. Bu hatanın niçin oluştuğu ile ilgili bazı haber sitelerinde basmakalıp açıklamalar bulunsa da WhatsApp tarafınca resmi bir izahat hemen hemen yapılmamıştır.

Diğerler bir taraftan bu sorundan Feysbuk’un da etkilendiği ve öteki ülkelerde de görüldüğü biliniyor. Yurt haricinde çoğu zaman sabah saatlerinde görülen hatanın WhatsApp ile aynı merkezden yönetildiğinden dolayı firmanın tüm servislerini etkilemiş durumda.

iPhone Telefonlarda Bu Problem Nasıl Düzeltilir?

iPhone telefonlarda WhatsApp’a bağlanma da problem yaşanması çoğu zaman web bağlantısında ki ya da aygıt operatöründeki bir sorundan dolayı oluşmaktadır. WhatsApp bağlanıyor hatası iPhone için kullanılabilecek çözüm adamları ise şunlar olmaktadır.

WhatsApp tarafınca da onaylanan çözüm yolunu şu adımları içermektedir. Ilk olarak telefonun tekrardan başlatılması ya da açılıp kapatılması gerekmektedir.

Bu adım çoğu zaman hatanın sona ermesini sağlar. Sadece bu işlemden bir netice alınamazsa WhatsApp’ın son olarak sürümünün yüklü olup olmadığını denetim edilmesi gerekir. Eğer son olarak sürümü mevcut değilse o süre sürümünün güncellenmesi çoğu zaman problemi çözmektedir.

whatsapp bağlanıyor hatası
whatsapp bağlanıyor hatası

Whatsapp Bağlanıyor Hatası (iPhone)

Telefonu kapatıp açtınız, son olarak sürüm kullanıyorsanız sadece gene de problem çözülmüyorsa o süre telefonunuzun ayarlar bölümünde yer edinen ağ ve web bölümünün aşağısındaki uçak modunu açıp kapamanız önerilmektedir.

Bunun yanında WhatsApp bağlanıyor hatası iPhone bazı zamanlardan tüm telefonlarda görülen ortak bir problem oluyor ve kısa süre içinde kendiliğinden çözülüyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu