Sinema Dizi

Yargı 29. Bölüm – Babamın Bir Adı Var!Bu dizi ve çok daha fazlası puhutv’de →

Yargı’ya Abone Olmak İçin →

29.Bölüm Özeti:

Ceylin Ilgaz’ı hiç tahmin edemeyeceği bir halde yakalamıştır. Çınar ve Metin’e ait bu büyük sırrın kendisiyle hiçbir ilgisi olmadığını Ceylin’e anlatmak, Ilgaz için şimdiye kadar baktığı tüm davalardan daha zorlayıcı olacaktır..

Zafer’in ölümüne giden yolda şüphe perdeleri aralanmaya başlamıştır. Bir yandan Ceylin’in yanlış anlamaması için süreci şeffaflıkla yönetmeye çalışan Pars ve Eren cephesi, diğer yandan ise olayı manipüle eden Yekta cephesi için beklenmedik sürprizler ortaya çıkacaktır.

Bugüne dek birbirlerinden aldıkları destek ve güven sayesinde ortak bir geleceğe dair hayaller kurmaya başlayan Ilgaz ve Ceylin, ilişkilerinde şimdiye kadarki en büyük kırılmanın eşiğindedir. Onları bekleyen belirsizlik tünelinin sonunda bir umut ışığı olabilecek midir?

Yapım: Ay Yapım
Yapımcı: Kerem Çatay
İdari Yapımcı: Suzan Güverte
Yönetmen: Ali Bilgin
2. Yönetmen: Beste Sultan Kasapoğulları
Senaryo: Sema Ergenekon
Müzik: Toygar Işıklı

OYUNCULAR
Ceylin: Pınar Deniz
Ilgaz: Kaan Urgancıoğlu
Metin: Hüseyin Avni Danyal
Eren: Uğur Arslan
İnci: Ece Yüksel
Engin: Onur Durmaz
Yekta: Uğur Polat
Pars: Mehmet Yılmaz Ak
Çınar: Arda Anarat
Defne: Beren Nur Karadiş
Gül: Zeyno Eracar
Parla: Zeynep Atılgan
Aylin: Pınar Çağlar Gençtürk
Zafer: Ali Seçkiner Alıcı
Makbule: Özlem Çakar
Osman: Onur Özaydın
Neva: Başak Gümülcinelioğlu

#Yargı #Utanç

472996 Kişi Okudu    –    2589 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

#Yargı #Bölüm #Babamın #Bir #Adı #Var

*

İlgili Makaleler

41 Yorum

 1. Şimdi bakıyorum da Ceylin iyi bugünlere gelebilmiş. Sadece babanın cesedinin bagajında olduğu arabayla oradan oraya tur attığını öğrenmek bile delirtir insanı. Burada Ceylin'e yüklenenlere asla anlam veremiyorum. Boru değil arkadaşlar baba bu! Ayrıca Zafer'in hataları vardı ama Ceylin çok kıymet veriyordu, seviyordu babasını. Sizin başınıza gelse yine de "ille de kocam" şuursuzluğuyla hareket edebilir miydiniz? Tabi ki ağlayacak, tabi ki isyan edecek, tabi ki küsecek her şeye, tabi ki bağıracak, tabi ki hesap soracak… Ben Ceylin'in bu kadar sakin kalabilmesine bile şaşırmıştım zaten.

 2. Ilgaz kadar hayatında kadın görmemİş bİ adam görmedİm pes bu kadarı kukla olmuş koca savcı kadın elİnde İnsanın bİ duruşu olur kadın yada erkek bİ dİğerİ İçİn bu kadar kendİnİ kaybetmezya

 3. Öf bu ne be savcı karısı diye kendini savcı sanıyor avukat olduğunu unutuyor insanlar dava mı çözsün bunun gönlünü mü eylesin ceset ulan şimdiye kadar artistlik yapa yapa kendi müvekkillerini akladın o zaman o insanların ailelerini önemsemiyordun o aileler savcı karısı olmadığı için Sorgu odasında cama tak tak vuramıyordu gidip hastaneye mi yatıyor izne mi ayrılıyor her sabah kalkıp adliyeye karakola bağırıp çağırmaya geliyor ailesinin yemediği halt kalmamış hala onları savunuyor tut kolundan at nezarethaneye ne uğraşıyorsunuz be

 4. Tek kelimeyle 🙄 EFSANE 🏅 bir bölümdü 🙁 ama 🙁 Ilgaz'la 👑 Ceylin'e 💕 Çok 🙁 Üzüldüm 😔.Çınar'la 👑 Metin Amir'in 👑 Hayatı da Mahvoldu 😔.İnşallah 🙏 Kısa Zamanda 🙏 Her Şey 🙏 Eski Haline 🙏 Döner 🙏 #Yargı #Utanç #IlCey

 5. Ya arkadaşlar anlamıyorum. Babası öldürüldü kızın. Bindiği arabada babasının cesedi vardı. Ya nasıl bir tepki verebilir? Sevmeyebilirsiniz ceylin karakterini ama azıcık empati Allah aşkına Allah aşkına yani

 6. Ceylinin öfkesini anlamaya çalışın abartıyo şımarık diyenler öğrenci yurdunda sevgilisiyle kavga edip ambulans çağıran tipler. Babası ölmüş katiline tabiki öfkeli olacak

 7. kendi başına gelince nasılda dürüstlük istiyorsun Ceylin, önceden davayı kazanmak uğruna nasıl usulsüzlükler yapıyordun. şimdi etrafındaki herkesten kendin hiç olmadığın kadar dürüstlük bekliyorsun. bu arada yani Nevayı özlicemi hiç düşünmezdim bidahaki bölüm biraz Ceylin güzellemesi yapında başrolümüzden bu kadar soğumayalım.

 8. Herkes Ceylin'e kin beslemeye saymaya sövmeye dünden razı anlıyorum ama haksızlık yapıyorsunuz. Kız babasını kaybetti ya babası öldürüldü. Ne tepki versin napsın pardon? Yaşamadınız tabi bilmiyorsunuz. Yakınını kaybeden anlar anca

 9. Sanki Ceylin ve ailesi mükemmel! Kızları hocasıyla aşk yaşıyor. Ailesine söylediği yalanlar dolu. Yaşadığı kötü hayat ölümünü hazırlıyor. Zafer zaten başka bir dünya. Gözü dönmüş, silahla dolaşıyor. Bunlarda suç yok. Ama Ilgaz ' ın ailesi dünyanın en kötüsü.

 10. Zaferin suçu olduğunu niye kimse görmüyor.. çınar sadece kendine korudu.. ceyline artık ne bilim gıcık olmaya başladım.. bir tek senin ailen masum değil.

 11. Başından beri herkes Aaaa Ceylin Ceylin diye pohpohlayıp duruyordu. Kızın karakteri baştan beri hatalıydı. Kendi ailesine gelince adalet isteyen avukat, başkalarına gelince paragöz avukat oluyordu. Sorunlu bir kişiliği var. Ceylin kesinlikle başından biri normal biri değil. Aşırı ikiyüzlü birisi. Şu ikiyüzlüye birisi nasıl ikiyüzlü olduğunu vursun istiyorum ama aşırı çemkiren biri kim diyecek. Çınarın silinmesinin mantığıyla yok.

 12. Sanki ceylinin babasıda sütten çıkma ak kaşık, kendi kurdugu oyuna düştü, ceylinde baya abarttı. Ne demek benmi ailenmi, çok saçma bir soru. Herzaman ailesini seçmeyenin aklından şüphe ederim.

 13. Dikkat ederseniz 5:40 da ambulans kameranın görüntüsünü engelliyor ama cesedi alan kişinin silüeti cama yansıyor. Metin amir cesedi kimin aldığını görmüş olabilir. Bir de Sedat’ın çınarı parka çağırıp gelmemesi sonra zaferin orda olması bu ilginç tesadüfü Engin ya da Yekta planlamış olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu