Sinema Dizi

Yargı 38. Bölüm 2. FragmanBu dizi ve çok daha fazlası puhutv’de →

Yargı’ya Abone Olmak İçin →

Ceylin gözü kara ve kurallar söz konusu olduğunda sınır tanımayan bir avukattır. Bir müvekkiliyle ilgili yine illegal yoldan bilgi alabilmek için savcı Ilgaz’ın karşısına çıkar. Ancak Ilgaz’ın, Ceylin’in tam aksine, mesleki etik konusunda katı kuralları vardır, bu yüzden de kariyerinde çok başarılı ve sözü dinlenen bir savcıdır.

Ilgaz kardeşi Çınar’ın katil olmakla suçlandığı bir cinayet vakasıyla karşılaşınca; ilk defa kendi kurallarını yıkar. Ceylin’den kardeşini savunmasını ister. Bu noktadan sonra işler ikisinin de tahmin edemeyeceği bir yola girer. Ilgaz ve Ceylin; Çınar’ın aklanması için çalışırken, kendilerini ikisinin de ailelerine kadar uzanan bir gizem yumağının içinde ulacaklardır.

Yapım: Ay Yapım
Yapımcı: Kerem Çatay
İdari Yapımcı: Suzan Güverte
Yönetmen: Ali Bilgin
2. Yönetmen: Beste Sultan Kasapoğulları
Senaryo: Sema Ergenekon
Müzik: Toygar Işıklı

OYUNCULAR
Ceylin: Pınar Deniz
Ilgaz: Kaan Urgancıoğlu
Metin: Hüseyin Avni Danyal
Eren: Uğur Arslan
İnci: Ece Yüksel
Engin: Onur Durmaz
Yekta: Uğur Polat
Pars: Mehmet Yılmaz Ak
Çınar: Arda Anarat
Defne: Beren Nur Karadiş
Gül: Zeyno Eracar
Parla: Zeynep Atılgan
Aylin: Pınar Çağlar Gençtürk
Zafer: Ali Seçkiner Alıcı
Makbule: Özlem Çakar
Osman: Onur Özaydın
Neva: Başak Gümülcinelioğlu

#Yargı

852811 Kişi Okudu    –    12773 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

#Yargı #Bölüm #Fragman

*

İlgili Makaleler

30 Yorum

 1. Sema Ergenekon tam bir modern Agatha Christie, kurguları çok detay içeriyor. Bu tür bir dizinin tutması zor ama senarist kalabalıkları da ekran başında tutacak taktikler kullanıyor. Diğer dizilere de örnek olur inşallah.

 2. ‘Koskoca savcı’ diyerek Ilgaz’ı inceden aşağılamalar Daha dün aynı konumda idiler Senden önce de başsavcının hastalığı süresinde başsavcı yerine vekalet eden kişi idi Sen aşağı çektin onu şimdi de konum farkını en çok vurgulayan da sensin İşte insan her zaman budur Senarist gerçekten çok iyi 👍

 3. Yönetmenin çekim hatasi bu kadar da olamaz yaa😂😂 Ceylinin agzini gözünü baglamişlar.Elleri önde bagli ama.Guya elini atip da agzi gözünü acamiyor kaçirani görnek icin🤦🏻‍♀️😄 Ne kadar saçma ve hatali sahne olmuş ya.Lutfen senarist dikkat etsin bunlara)

 4. Başta aile, adalet, dürüstlük, yalan söylememe, sevgi ve dostluk kavramları veriliyordu. Akıcı ve gerçekçiydi. Şimdi artık karamsar, cinayet, katil kim, yalan, adaletsizlik güvensizlik, herkes potansiyel suçlu, mutsuzluk ağır basıyor. Yani burda amaç ne? İnsanlara bu kadar karamsarlık yaymaya hakkınız var mı? Gerçekçi de değil. Türk insanının yapısına uymaz bikere seri katil olayı. Başsavcı en dürüst adam 2 dakikada bozuldu. Zaten artık olay seri katile bağlayınca diğer yaşananların bir anlamı kalmıyor. Ceylin dobraydı, 1 numaralı üçkağıtçı oldu…..

 5. Dizi mükemmel bence ama, yeni sezon ilk bölümü Ceylin 'in olayından 24 saat önce yazdı,olaylar oradan başladı, geçen hafta da "6 gündür bu cinayetler ile uğraşıyoruz" cümlesi geçti.

 6. Ilgaz çok vurdum duymaz okul hayatı birlikte geçmiş o yetmemiş nişanlılık dönemi olmus ama neva nin ölümü onu hiç etkilemiyor o kadar rahatki sanki hic tanimadigi birinin cinayetini arastiriyor varsa yoksa ceylin in derdinde çok yazık

 7. Ben üç kişidən supeleniyorum aylinin sevgilisi doktor nedeni şu ki adam doktor ve memetcani o hastaneden sevk etdire bilir. Ikincisi tipi ayni Engin gibi olan ailesinin bile olduğu belli olmayan avukat hastanede çocuğa qarip bakiyordu sanki akşam tehdit etmiş gibi konusursan annen ölür diye.ucuncusu de qazateci oda herkesin fografini çekiyor sanki yeni kurbanlar topluyormus gibi

 8. Geçen yil son 1,2 ay kala izledim biraz olsun gün yüzüne çıkıyordu. Şimdi bir sene var. Her bölüm gizem. Belli Bi süre sonra sıkacak bence.

 9. Ne zaman final olur ne şekilde olur bilmem ama
  Yargi gerçekten turk dizi tarihinin en farkli yapimi
  Çunku seyirciye 1 gr soru işareti brakmadan konular işleniliyor
  Bu buğuk bir emek ve dikkatli işçiliktir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu