Sinema Dizi

Yargı 38. Bölüm – Kayıp Çocuk İhbarı!Bu dizi ve çok daha fazlası puhutv’de →

Yargı’ya Abone Olmak İçin →

38. Bölüm Özeti;

Ilgaz ve Ceylin zorlu olay düğümünü çözmek için kendi yöntemlerince canla başla çalışmaktadır; fakat, günün sonunda herkesi sarsacak gelişme ile birlikte hiçbir şey eskisi gibi olmayacağını anlamak zorunda kalırlar.

Yapım: Ay Yapım
Yapımcı: Kerem Çatay
İdari Yapımcı: Suzan Güverte
Yönetmen: Ali Bilgin
2. Yönetmen: Beste Sultan Kasapoğulları
Senaryo: Sema Ergenekon
Müzik: Toygar Işıklı

OYUNCULAR
Ceylin: Pınar Deniz
Ilgaz: Kaan Urgancıoğlu
Metin: Hüseyin Avni Danyal
Eren: Uğur Arslan
İnci: Ece Yüksel
Engin: Onur Durmaz
Yekta: Uğur Polat
Pars: Mehmet Yılmaz Ak
Çınar: Arda Anarat
Defne: Beren Nur Karadiş
Gül: Zeyno Eracar
Parla: Zeynep Atılgan
Aylin: Pınar Çağlar Gençtürk
Zafer: Ali Seçkiner Alıcı
Makbule: Özlem Çakar
Osman: Onur Özaydın
Neva: Başak Gümülcinelioğlu

#Yargı #Kaygı

102076 Kişi Okudu    –    478 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

#Yargı #Bölüm #Kayıp #Çocuk #İhbarı

*

İlgili Makaleler

24 Yorum

  1. Derya savcı o resmi parsın cebinde görünce neye uğradığını şaşırdı ve korktu. Ilgazında parsı durduracağını biliyor .haluk denen adamın nevanın ölümüyle hiç bir ilgisi yok bence .onun hesabı başka. Derya savcı olur da bu adam gerçeği ortaya çıkarır diye korktu o yüzden ılgaza gitti .Tanıyor cünkü ılgazı durdurucak parsı.Bence katil kesinlikle derya savcı.

  2. Katil çetin veya Tolga. Bu özel vaka bir vaka değil katil siyah saçlı seçiyor. Neva saçını boyattı diye. Katilin kurbanı oldu ..bu kişi ceylinin bürosunu biliyor. Oraya giden iki kişi biri. Tolga diğeri çetin

  3. Geçen sezon metinin aktifliğini gördükten sonra yeni amirin çok geri planda kalması, etliğe sütlüğe bulaşmayıp her şeyden haberdar olmak istemesi çok şüphe çekici

  4. Bu akşamki bölüm yine ve yine aynı şeyleri gösterdi ve hala NEVAnin katili ortalıkta YOOOOOOKKKKK!!!!! Ceylin Ilgazi resmen aptal yerine koyuyor ve arkasından iş çeviriyor! Katil herkes olabilir yani sezona yeni katılanlar! Özellikle Çetin ve Tolga çok net! Fakat katillerin hepisi manyaklar çıkıyor dizide! Önce Engin, Serdar, şimdi Çetin yoda Tolga! Ilgaz'in de yeni bölümde ağlaması ve çaresizliği hepimizi bitirdi! Ah beeee!!!! Katil yeni bölümde'de cikmiycak kesin! Artık imdad diye bakiracaz!!!!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu