Sinema Dizi

Yargı 40. Bölüm – Ilgaz Bulmacayı Çözüyor…Bu dizi ve çok daha fazlası puhutv’de →

Yargı’ya Abone Olmak İçin →

40. Bölüm Özeti;

Ilgaz Ceylin’i kapatıldığı yerden bir an önce kurtarmak için varını yoğunu seferber etmiştir. Ceylin ise içeridekilerle birlikte bir hayatta kalmak için mücadele eder. Üstelik şimdi bir de içeriye tanıdığı biri, onun için belki de bir müttefik olacak Burak girmiştir. Kuyu katili ile ilgili ipuçları art arda gelmeye devam ederken, uyuyan düşman yeni bir iş birliği ile davanın bir tarafı olarak ortaya çıkacaktır. Yolun sonunda, eski itibarını yakalamaya çalışan Yekta’nın planı herkesi hayrete düşürecektir.

Dava bir girdap gibi herkesin şahsi hayatlarını da içine çekmiştir. Günlerdir uykusuz, enerjisiz her şeyini davaya veren ekibi katilin kimliğini ispatlamaya dair ortaya saçılan, net olmayan deliller beklemektedir. Ceylin’siz pusulasını kaybeden Ilgaz öngörüleri ve sezgileri ile davanın kaderini tümden değiştirecek sağlam kanıtlar peşindedir. Bulduğuna inandığı yollar onun Ceylin’i bulmasını sağlayıp ikilinin derin bir nefes almasını sağlayabilecek mi?

Yapım: Ay Yapım
Yapımcı: Kerem Çatay
İdari Yapımcı: Suzan Güverte
Yönetmen: Ali Bilgin
2. Yönetmen: Beste Sultan Kasapoğulları
Senaryo: Sema Ergenekon
Müzik: Toygar Işıklı

OYUNCULAR
Ceylin: Pınar Deniz
Ilgaz: Kaan Urgancıoğlu
Metin: Hüseyin Avni Danyal
Eren: Uğur Arslan
İnci: Ece Yüksel
Engin: Onur Durmaz
Yekta: Uğur Polat
Pars: Mehmet Yılmaz Ak
Çınar: Arda Anarat
Defne: Beren Nur Karadiş
Gül: Zeyno Eracar
Parla: Zeynep Atılgan
Aylin: Pınar Çağlar Gençtürk
Zafer: Ali Seçkiner Alıcı
Makbule: Özlem Çakar
Osman: Onur Özaydın
Neva: Başak Gümülcinelioğlu

#Yargı

195836 Kişi Okudu    –    807 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

#Yargı #Bölüm #Ilgaz #Bulmacayı #Çözüyor..

*

İlgili Makaleler

27 Yorum

  1. Bu ceylinin anası da Laçini affediyor, oğlunun katil olduğunu bilip saklamasına rağmen, ama çınarı ve metin amiri affetmiyor katil olmadıkları halde. Tam şirret kadın ya sen git kocanı gazla adam bok yoluna ölsün sonra herkese posta koy

  2. Lütfen Gül Hanım ın sahnelerini değiştirin.Ne kadar mantıksız işler yapılıyor.Kızını öldüren adamın annesiyle kanka, damadına ve ailesine düşman.Abartılı hakaret sahneleri…Senaryonun en büyük kusuru bu bence.

  3. Gül'ü çok dengesiz bir karakter olarak yazmış Sema Hanım. İnci'nin ölümünü reddetti mesela. Ama sonra yetimhaneye yemek götüren bir anne oldu. Dengesiz

  4. Ilgaz buldu katili yani başsavcı kardeşini öldüren katilin peşini bıraktı salıverdi eve gitti ama Ilgaz bırakmadı helal olsun yalanını yakaladı. Pars haketmiyorsun başsavcılığı, Ilgaz'ın hakkı! Ceylin de hak etmiyor Ilgazı aklı bi karış havada.

  5. Şımarık Ceylin rolleri ni sevmedim,Yektanın akıl asıl muhteşem,bağlantıları kurup avukatlığına avantaj sağlaması muhteşem

  6. Aaaaa şimdi ne diyecek Burak katil degil diye-diye yorum yapanlar ya!!!! Katil Burak! Cok konuştu bu bölümde! Ve buda onun katil olduğunu ortaya çıkarttı! Ayrica yine Yekta burada ve her seyi mahv edecek! Neva öldü gitti bos yerine! Yaziklar…! SENARYO HARIKA!!!! ILGAZ BULDU!!!! SEMA HANIM BRAVO!!!!! COK MANTIKLI OLDU KAN SAHNESI!!!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu