Sinema Dizi

Yargı 44. Bölüm – Ceylin'den Evdekilere Baskın!Bu dizi ve çok daha fazlası puhutv’de →

Yargı’ya Abone Olmak İçin →

44. Bölüm Özeti;

Serdar’ın ölümünün ardından herkes şoke olmuştur. Ilgaz bu cinayetin nasıl olduğunu çözmeye çalışırken Ceylin her şeyden habersiz, başı belada olan bir arkadaşının yardımına koşar. Ancak bir yandan da başta Aylin olmak üzere, ailesinin tuhaf davranışlarına bir anlam verememektedir..

Yekta Serdar cinayetini yine kendi lehine çevirerek bu dörtlüye karşı yeni bir savaş açmaya hazırlanır ancak hayatını alt üst etmeye yetecek bir gerçeğin onu beklediğinin farkında bile değildir. Pars Turgut Ali’den edindiği bilgiyle Rafet’in peşine düşmekte kararlıdır. Bir yandan da Derya’ya yardımcı olmaya çalışır çünkü Derya yeni davasında dişli bir avukatla karşı karşıya kalacaktır.

Ilgaz da Ceylin de farklı gerçeklere ulaşmak için çabalarken, daha yeni kavuştukları huzurun da tadını çıkararak yaşamaya çalışırlar. Ancak öğrendikleri her yeni bilgi, onları geri dönüşsüz bir yıkıma doğru adım adım götürmektedir..

Yapım: Ay Yapım
Yapımcı: Kerem Çatay
İdari Yapımcı: Suzan Güverte
Yönetmen: Ali Bilgin
2. Yönetmen: Beste Sultan Kasapoğulları
Senaryo: Sema Ergenekon
Müzik: Toygar Işıklı

OYUNCULAR
Ceylin: Pınar Deniz
Ilgaz: Kaan Urgancıoğlu
Metin: Hüseyin Avni Danyal
Eren: Uğur Arslan
İnci: Ece Yüksel
Engin: Onur Durmaz
Yekta: Uğur Polat
Pars: Mehmet Yılmaz Ak
Çınar: Arda Anarat
Defne: Beren Nur Karadiş
Gül: Zeyno Eracar
Parla: Zeynep Atılgan
Aylin: Pınar Çağlar Gençtürk
Zafer: Ali Seçkiner Alıcı
Makbule: Özlem Çakar
Osman: Onur Özaydın
Neva: Başak Gümülcinelioğlu

#Yargı #YARGI

214413 Kişi Okudu    –    760 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

#Yargı #Bölüm #Ceylin39den #Evdekilere #Baskın

*

İlgili Makaleler

23 Yorum

 1. Ceylin gibi gözü açık genlerinde bariz bu kadar zekilik olan bir kadının, saflık yönünden ablası ve saflığın da ötesi salaklık yönünden ablasının kızı olarak tasarlanan bir aile. Aylin doğarken bi sorun olmuş dicem; parla ondan da beter. Yok abi zeka geriliği var kızda; ceyline böyle bir yeğen nasıl yazabildi senarist çok garip.

 2. Dizi aile içinde olaylarla dönmeye devam ediyor böyle giderse izlenmeler azalır sanki rutüne bağladı dizi başlayılı bir yıl oldu artık farklı kişiler olaylar olmalı

 3. Yargıda değişmeyen şeyler
  1) Her katil cezasını çekmeden ölür ve gider ayak Kaya ya da Erguvan ailesinin başını derde sokar.
  2) Çınar mıknatıs gibi bütün belaları ve suçları üzerine çeker.
  3)Yanlışlıkla birini öldürdüğünü düşünen kişi meşru müdafaa olsa bile asla gerçekleri söylemez, onun yerine delil yok edip yalan söyler. Ve aslında o kişi öldürmemiştir öyle sanıyordur😁(Gülde de böyle olacak.)
  4)Öldürülen kişinin cesedi büyük ihtimalle çöpten çıkar.
  5)Herşey ortaya çıkar ama Yektanın sahte diplomalı bir avukat olması çıkmaz.
  Unuttuğum varsa alta ekleyebilirsiniz. 😄

 4. Kossskoca olay yasanmis girtlak sıkılmış sac bas yolunmus silahlar sıkılmış iki kisi vurulmus Serkan okadar kisiyle basa cikmis hepsine zarar vermis sonunda gebermis pislik ama hic biri ortada yok parca parca verdi cok bos is. tabi bunu mahkemede tam verecekler serdar iti herseyi yektanin isi oldugunu soyler umrarim

 5. diziyi hep merakla hevesle izleyen benim ilk defa izlerken sıkılıyorum… hiç mi öğrenmediler ya daha önceki olaylardan hep aynı hata yapıyorlar yetti artık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu