Sinema Dizi

Yargı 47. Bölüm – Ceylin'i Kızdıran Sorular!Bu dizi ve çok daha fazlası puhutv’de →

Yargı’ya Abone Olmak İçin →

47. Bölüm Özeti;

Ceylin Parla’nın itirafı ile birlikte kendisini hiçbir suçu olmasa da kaldırabileceğinden çok daha ağır bir yükün altında bulur.. Bir yanda sevdiği adam ve onun keskin adalet inancı, diğer tarafta ise ailesi vardır; vicdanı ve aşkı arasında nefessiz kalmıştır..

Başta Gül ve Aylin olmak üzere herkes büyük bir panik yaşamaktadır. Şimdi hepsi hem sırlarını ustalıkla saklamayı becermek hem de acil bir eylem planı ortaya koymak zorundadır. Bu durum Erguvan ailesini tehlikeli yollara sürükleyecektir..

Arda’nın davasını çözmeye çalışan Derya savcının Pars ile zedelenen ilişkisi, girdiği çıkmazdan sürpriz bir çıkış yolu bulabilecek midir? Yekta yeni kurduğu düzende şimdi bir de oğlu olduğunu iddia eden Ömer karşısında nasıl bir tavır takınacaktır?

Olan biten her şeyin içinde kendisini iyice sıkışmış hisseden Ilgaz, Ceylin’in elinden tutar ve birlikte nefes alabilecekleri farklı ve huzurlu bir yolculuğa çıkmak ister. Bu kaçışın anlamı ikisi için de çok farklıdır ve ikisi de sonunda kendilerini neyin beklediğini bilmemektedir..

Yapım: Ay Yapım
Yapımcı: Kerem Çatay
İdari Yapımcı: Suzan Güverte
Yönetmen: Ali Bilgin
2. Yönetmen: Beste Sultan Kasapoğulları
Senaryo: Sema Ergenekon
Müzik: Toygar Işıklı

OYUNCULAR
Ceylin: Pınar Deniz
Ilgaz: Kaan Urgancıoğlu
Metin: Hüseyin Avni Danyal
Eren: Uğur Arslan
İnci: Ece Yüksel
Engin: Onur Durmaz
Yekta: Uğur Polat
Pars: Mehmet Yılmaz Ak
Çınar: Arda Anarat
Defne: Beren Nur Karadiş
Gül: Zeyno Eracar
Parla: Zeynep Atılgan
Aylin: Pınar Çağlar Gençtürk
Zafer: Ali Seçkiner Alıcı
Makbule: Özlem Çakar
Osman: Onur Özaydın
Neva: Başak Gümülcinelioğlu

#Yargı #Kaçamak

75570 Kişi Okudu    –    416 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

#Yargı #Bölüm #Ceylin39i #Kızdıran #Sorular

*

İlgili Makaleler

24 Yorum

  1. Ilgaz senin karını kaçırıp bir yere kapattılar günlerce, sen kalkmış kızı mağaralara sokmaya çalışıyorsun 😂😂😂😂

  2. Osman'ın 19 yıl boyunca biriktirdiğiyle aldığı evi, Aylin bönü dolandırıcılara kaptırdı. Kaldı ki 4 yaşındaki oğlu Deniz'in ölüm sebebi, çocukları havuzdayken Aylin'in totosunu devirip yatması. İhmalden ölüme sebebiyet vermekten hapse girmesi gerekirdi Aylin'in. Ana-kız katil ikisi de. Osman'a yazık, bu aptal aile yüzüne maddi manevi hep darda kalıyor.

  3. Uzun zamandır izlediğimiz en iyi Yargı bölümüydü… Gerçekten anlamlı, derin diyaloglar replikler vardı. Merdan-Ilgaz, Çınar-Ilgaz, Ceylin-Merdan, Ceylin-Aylin yüzleşmeleri konuşmaları çok güzeldi… Hele Ceylin ve Defne sahnesine bittim🥹🥹 Ceylin ve Çınar’ın sarılması o kadar güzeldi ki bayıldım 😍 İlk yarı ağladık ikinci yarı tebessüm ettik… Ceylinin gerçekleri söylemesini isterdim ama söylememesini de anlıyorum çok zor bir karardı… Ben kendi kardeşimi/yeğenimi düşündüm ve karar veremedim… Zaten Aylin resmen psikolojik şiddet uyguladı ben toprağa giderim yeğenin karanlığa gider dedi… Ayrılık olacaksa bile sağlam bir nedenden olması güzel.. Ilgazın konuşmasından belli ki çok sağlam şekilde ilişkileri sınanacak belki yine ayrılık olacak.. Ilgaz da haklı tabi ki ..Derin ve anlamlı olduktan sonra, yüzeysel anlamsız yemek ve reklam sahneleriyle geçiştirilmedikten sonra bunları izleyelim daha güzel ♥️🌟👌🏻 #Yargı #PınarDeniz #KaanUrgancıoğlu

  4. Bu diziyi severek izliyorum ama artık eleştirilme zamanı hatta bırakma zamanı bile gelmiş olabilir. Yahu binbir suçun işine karışmış Yekta her türlü aklaniyor bu bir, insan başına gelenlerden hiç ders almaz mı Çınar 'ın gereksiz davranışları çok uzadı ve sıktı bu iki, adalet adalet diye ortalıkta dolaşanlar sıra kendilerine gelince sus pus olması ve polise gitmek yerine olayı örtbas etmesi çok sıktı bu üç, bu dizide ne olsa Ilgaz ve Ceylin'e bulaşması ayrı bi sıktı sanki bu ülke de başka olay mı yok bu dört ve işini hakkıyla yapmaya çalışan Ilgaz'ı hata yapması için elinden gelenin yapılması da çok sıktı bu da beş. İnanın biraz daha düşüncem on madde çıkar. Kısır döngüye döndü artık yeter.

  5. İLGAZ CEYLİNİ SİLDİ ARTİK!!!!! ONU KOLAY AFFETMEYECEK!!!!!! Ve Ceylin kazandi Deryayla olan tartışmad!!!!! Bir şey demek kolay değil bu akşam! Parla gerçeği söylediği an Ceylin'in tepkisi, Aylin'in evladini kaybeden anne olarak Ceylinden yardim istemesi, Merden dedenin hasta olduğunu söyledi an Ceylin'in ağlaması, ve o kadar sırrı orgendikden sonra yalniz ağlaması GERÇEKTEN MÜKEMMEL OLDU!!!! Bizde onun gibi ağladık resmen çünkü Pinar performansıyla bizede yaşattı durumlari!!! Pinar Deniz'in bu karakter icin seçildiği ve onu yaşadığı için sonsuza kadar teşekkürler!!!! Ama Metin amir ve Ilgaz'in Merden dedeye olan münasebeti hiç iyi olmadi! Ne yaptıysa ailesi için yapti!!! Özellikle Ceyline veren değeri o kadar güzel!!!! Ve bebek meselesi! Ilgaz sonunda konuğu açtı! 6 ay sonra hiç bir şey yoktu evet ama 3.sezon kararı alındığı için ters köşe yapın ya Sema hanim!!! Böyle güzel aşk için mutlu son lazim!!! Hayatta güzel bitmemiştir belki ama dizide olsada iyi ve mutlu olsunlar #ilCey!! BOMBA GİBİ DAHA BİR BÖLÜM OLDU!!!! HERKESE TEŞEKKÜRLER!!!! Daha müthiş ve nefes keseci bölümler gelsin!!!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu