Sinema Dizi

Yargı | Ilgaz İz Peşinde…Bu dizi ve çok daha fazlası puhutv’de →

Yargı’ya Abone Olmak İçin →

Ceylin gözü kara ve kurallar söz konusu olduğunda sınır tanımayan bir avukattır. Bir müvekkiliyle ilgili yine illegal yoldan bilgi alabilmek için savcı Ilgaz’ın karşısına çıkar. Ancak Ilgaz’ın, Ceylin’in tam aksine, mesleki etik konusunda katı kuralları vardır, bu yüzden de kariyerinde çok başarılı ve sözü dinlenen bir savcıdır.

Ilgaz kardeşi Çınar’ın katil olmakla suçlandığı bir cinayet vakasıyla karşılaşınca; ilk defa kendi kurallarını yıkar. Ceylin’den kardeşini savunmasını ister. Bu noktadan sonra işler ikisinin de tahmin edemeyeceği bir yola girer. Ilgaz ve Ceylin; Çınar’ın aklanması için çalışırken, kendilerini ikisinin de ailelerine kadar uzanan bir gizem yumağının içinde ulacaklardır.

Yapım: Ay Yapım
Yapımcı: Kerem Çatay
İdari Yapımcı: Suzan Güverte
Yönetmen: Ali Bilgin
2. Yönetmen: Beste Sultan Kasapoğulları
Senaryo: Sema Ergenekon
Müzik: Toygar Işıklı

OYUNCULAR
Ceylin: Pınar Deniz
Ilgaz: Kaan Urgancıoğlu
Metin: Hüseyin Avni Danyal
Eren: Uğur Arslan
İnci: Ece Yüksel
Engin: Onur Durmaz
Yekta: Uğur Polat
Pars: Mehmet Yılmaz Ak
Çınar: Arda Anarat
Defne: Beren Nur Karadiş
Gül: Zeyno Eracar
Parla: Zeynep Atılgan
Aylin: Pınar Çağlar Gençtürk
Zafer: Ali Seçkiner Alıcı
Makbule: Özlem Çakar
Osman: Onur Özaydın
Neva: Başak Gümülcinelioğlu

#Yargı

69491 Kişi Okudu    –    771 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

#Yargı #Ilgaz #İz #Peşinde..

*

İlgili Makaleler

29 Yorum

  1. Ilgaz'ın her daim Ceylin'in yanında durması ve bir saniye bile yalnız bırakmaması, ondan şüphelenmemesi.. Ilgaz Savcım bizi aşka inandırdı. Ilgaz'ın Ceylin'e olan aşkı savcılıktan istifa edebilecek kadar büyük!🥺❤ Her bölüm başına; Ilgaz Kaya Hayal Ürünüdür, kendinizi kaptırmayınız! Yazın Lütfen.

  2. Nereden bu polis katil olsun. Ne alaka.
    Bence katil Metin amir. Zaten Ceylinin babasını Çinar öldürdü. Ilgazla Ceylin beraber olamazlar. Çünkü bir gün bu şey ortaya çikacak. Ayrıca Metin kendi işlediği suçu ortaya çikmasını istemiyordu. Engini bir şekilde ortadan kaldıracaktı. Ceylin kendi ayaklariyle oraya gelmiş, suçu onun üstüne atıp, hapise gönderirse, Ilgaz onunla ilişkisini bitirir diye düşündu. Saçları uzun polis Metin amirla beraber gitmiş olabilir ormanlık alana. Metin amiri bir daha izleyin olay zamanında neredeydi. Eren haber verdiğinde nasıl değişti yüzu. Tabi Çinar başka bir şey için, yanı Ceylinin babasının cesedi bulunmasını düşünüyordu.
    Göreceğiz Inşa Allah kim katilmiş.

  3. Admin diyor ki: Bu sahneyi bi daha atıyorum; şu uzun saçlı erkek polis memuru; Yekta, Metin ve belki de Pars ortaklığının, emniyetteki adamı olabilir??? Engin, cinayetinde ve arkasından çıkacak olan azmettirici ve zanlılara açılan kilit isim, bu saçaklı polis olabilir ,diyor! Herkesten şüphelenin, beyninizi iyice yakın, diyor! 😀😀🤔🤔

  4. Bir teori okudum videodaki uzun saçlı adam olabileceği ile ilgili ihtimal de verdim ama söz konusu Yargı olunca tabi insan net konuşamıyor başka biri de çıkabilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu