Sinema Dizi

Yargı | Ilgaz ve Eren İz Peşinde!🕵️‍♂️Bu dizi ve çok daha fazlası puhutv’de →

Yargı’ya Abone Olmak İçin →

Ceylin gözü kara ve kurallar söz konusu olduğunda sınır tanımayan bir avukattır. Bir müvekkiliyle ilgili yine illegal yoldan bilgi alabilmek için savcı Ilgaz’ın karşısına çıkar. Ancak Ilgaz’ın, Ceylin’in tam aksine, mesleki etik konusunda katı kuralları vardır, bu yüzden de kariyerinde çok başarılı ve sözü dinlenen bir savcıdır.

Ilgaz kardeşi Çınar’ın katil olmakla suçlandığı bir cinayet vakasıyla karşılaşınca; ilk defa kendi kurallarını yıkar. Ceylin’den kardeşini savunmasını ister. Bu noktadan sonra işler ikisinin de tahmin edemeyeceği bir yola girer. Ilgaz ve Ceylin; Çınar’ın aklanması için çalışırken, kendilerini ikisinin de ailelerine kadar uzanan bir gizem yumağının içinde ulacaklardır.

Yapım: Ay Yapım
Yapımcı: Kerem Çatay
İdari Yapımcı: Suzan Güverte
Yönetmen: Ali Bilgin
2. Yönetmen: Beste Sultan Kasapoğulları
Senaryo: Sema Ergenekon
Müzik: Toygar Işıklı

OYUNCULAR
Ceylin: Pınar Deniz
Ilgaz: Kaan Urgancıoğlu
Metin: Hüseyin Avni Danyal
Eren: Uğur Arslan
İnci: Ece Yüksel
Engin: Onur Durmaz
Yekta: Uğur Polat
Pars: Mehmet Yılmaz Ak
Çınar: Arda Anarat
Defne: Beren Nur Karadiş
Gül: Zeyno Eracar
Parla: Zeynep Atılgan
Aylin: Pınar Çağlar Gençtürk
Zafer: Ali Seçkiner Alıcı
Makbule: Özlem Çakar
Osman: Onur Özaydın
Neva: Başak Gümülcinelioğlu

#Yargı

19914 Kişi Okudu    –    199 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

#Yargı #Ilgaz #Eren #İz #Peşinde

*

İlgili Makaleler

14 Yorum

  1. Lise öğrencisiyim.12'ye gidiyorum. Aileme yük olmak istemiyorum. YouTube'dan harçlık çıkartmak istiyorum. bu kadar insandan 5-6 kişi bile görüp takip etse çok iyi olur. Şimdiden çok teşekkür ederim. Bunu surekli belirtiyorum. samimi kalın en iyi dostsunuz, kendinizsiniz, kendinıze iyi bakın.

  2. Üniversite öğrencisiyim.. YouTube den gelir kazanmak istiyorum aileme yük olmamak için bu kadar insan içinden 100 kişi bile a-bo-ne olsa moral ve cesaret verir, şimdiden sağolun 👍

  3. Bence IlGAZ daha çok fazlaaaa daha Daha çok seviyor canim benim Ama ceylin hayir hep yalan falan is çeviriyor ve ilgazi kandiriyor yeter yaaa su ceylini duzelt Sayin senarist biktim Ben vallhi 😐😓😓ah benim canim ilgaz savcimm o Kadar hakli ke Hep Hakliiiiii çon ku Ilgaz savcimmmmmmm hep her kesi dusuniyor ama hiç kimse onu anlamiyor 😭😭😓

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu