Sinema Dizi

Yargı | Metin Amirin Mektubu!Bu dizi ve çok daha fazlası puhutv’de →

Yargı’ya Abone Olmak İçin →

Ceylin gözü kara ve kurallar söz konusu olduğunda sınır tanımayan bir avukattır. Bir müvekkiliyle ilgili yine illegal yoldan bilgi alabilmek için savcı Ilgaz’ın karşısına çıkar. Ancak Ilgaz’ın, Ceylin’in tam aksine, mesleki etik konusunda katı kuralları vardır, bu yüzden de kariyerinde çok başarılı ve sözü dinlenen bir savcıdır.

Ilgaz kardeşi Çınar’ın katil olmakla suçlandığı bir cinayet vakasıyla karşılaşınca; ilk defa kendi kurallarını yıkar. Ceylin’den kardeşini savunmasını ister. Bu noktadan sonra işler ikisinin de tahmin edemeyeceği bir yola girer. Ilgaz ve Ceylin; Çınar’ın aklanması için çalışırken, kendilerini ikisinin de ailelerine kadar uzanan bir gizem yumağının içinde ulacaklardır.

Yapım: Ay Yapım
Yapımcı: Kerem Çatay
İdari Yapımcı: Suzan Güverte
Yönetmen: Ali Bilgin
2. Yönetmen: Beste Sultan Kasapoğulları
Senaryo: Sema Ergenekon
Müzik: Toygar Işıklı

OYUNCULAR
Ceylin: Pınar Deniz
Ilgaz: Kaan Urgancıoğlu
Metin: Hüseyin Avni Danyal
Eren: Uğur Arslan
İnci: Ece Yüksel
Engin: Onur Durmaz
Yekta: Uğur Polat
Pars: Mehmet Yılmaz Ak
Çınar: Arda Anarat
Defne: Beren Nur Karadiş
Gül: Zeyno Eracar
Parla: Zeynep Atılgan
Aylin: Pınar Çağlar Gençtürk
Zafer: Ali Seçkiner Alıcı
Makbule: Özlem Çakar
Osman: Onur Özaydın
Neva: Başak Gümülcinelioğlu

#Yargı

37051 Kişi Okudu    –    269 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

#Yargı #Metin #Amirin #Mektubu

*

İlgili Makaleler

29 Yorum

 1. Makbule halacığım neden böyle yapıyorsun niye böyle diyorsun senin kimsen yok diye.
  Senin baban abin yeğenlerin var niye böyle elalemin kızına her şeyi söyleyorsun ne gereği var bu hassas bir mevzu neden Neva’ya abinin mektupunu veriyorsun hiç hoş değil halacığım.
  Sen aileni korumak zorundasın neden her işinde karışıyorsun ve aileni rezil ediyorsun sevgi var iyilik var samimiyet var neden hep küçülüyorsun kendini.
  Neva’ya güvenmekle doğru karar vermiyorsun tüm tersi çok büyük belanın hazırlığını yapıyorsun çok kötü bu.
  En son bütün aile senin yüzünden mahvedecek bu Neva.
  Kimseye güvenme Makbule halacığım çünkü bu devirde hiç sadık biri yok. Hepsi yalancılar ve aşalıklar.
  Sana iyi hayat ve iyi değişiklik allahtan dua ediyorum umarım yanlışlarını düzeltiyorsun. Sevgiler

 2. Çok saçma ve sadece Nevayı olaylara dahil etmek için yazıldığını düşündüğüm bir sahne… Ilgaz varken ve artık evliyken gidip eski nişanlısına aile içi şeyleri anlatıp Metin’in özel mektubunu vermek çok ayıp ve manasız. Neva’nın da bu bende kalsın demesi çok saçma kibarca bunlar beni ilgilendirmez siz Ilgaza verin demesi daha yerinde olurdu.

 3. Dizinin ismi Ceylin ve dertleri veya yara bandi Ilgaz olmaliydi. Ya bu insanin Ceylin’den once hic mi hayati yoktu ki simdi sadece onun dertleriyle ugrasmaktan baska vasfi yok. Ne kadar sacmaladi senaryo. Yoksa ilk 5-6 bolum ne kadar sevinmistm sonunda kaliteli brseyler oluyor diye 🤬🤬🤬🤬 .

  Ceylin ve ailesi@sadece kotu zamanlarda ortaya cikan kabus gibiler…. 🤮🤮🤮 dizinin ismi Ceylin ve bitmeyen dertleri olmali. Artik cok baydi bu senaryo.

 4. Yav bu Makbule babası ya da yeğeni Ilgaz yokmuş gibi gidecek kimsem yoktu diye ex gelini Neva'ya gidiyor. Yani bu halalık müessesi komple kaldırılsın dizilerde bile tahammülüm yok.

 5. Ceylin'i hamileyken, aşerirken, eşi tüm süreçte ona destek olurken, birlikte bebeklerine bakarlarken ve daha bir çok şeyi bölümlerce ve adım adım görmek istiyorum

 6. Ben bu ilaçları kullanırken hamile kalırsam bir sıkıntı olmaz di mi? Aga be buna yakılır işte, hayaller hayatlar🥲 Bizi de ümitlendirdin senarist alacağın olsun

 7. Üniversite öğrencisiyim.. YouTube den gelir kazanmak istiyorum aileme yük olmamak için bu kadar insan içinden 5 kişi bile a-bo-ne olursa cesaret ve moral verir, şimdiden çok sağolun

 8. Üniversite öğrencisiyim.. YouTube den gelir kazanmak istiyorum aileme yük olmamak için bu kadar insan içinden 15 kişi bile a-bo-ne olursa cesaret ve moral verir, şimdiden çok sağolun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu