Sinema Dizi

Yargı | Önceki Bölümler Yargı'da…Bu dizi ve çok daha fazlası puhutv’de →

Yargı’ya Abone Olmak İçin →

Ceylin gözü kara ve kurallar söz konusu olduğunda sınır tanımayan bir avukattır. Bir müvekkiliyle ilgili yine illegal yoldan bilgi alabilmek için savcı Ilgaz’ın karşısına çıkar. Ancak Ilgaz’ın, Ceylin’in tam aksine, mesleki etik konusunda katı kuralları vardır, bu yüzden de kariyerinde çok başarılı ve sözü dinlenen bir savcıdır.

Ilgaz kardeşi Çınar’ın katil olmakla suçlandığı bir cinayet vakasıyla karşılaşınca; ilk defa kendi kurallarını yıkar. Ceylin’den kardeşini savunmasını ister. Bu noktadan sonra işler ikisinin de tahmin edemeyeceği bir yola girer. Ilgaz ve Ceylin; Çınar’ın aklanması için çalışırken, kendilerini ikisinin de ailelerine kadar uzanan bir gizem yumağının içinde ulacaklardır.

Yapım: Ay Yapım
Yapımcı: Kerem Çatay
İdari Yapımcı: Suzan Güverte
Yönetmen: Ali Bilgin
2. Yönetmen: Beste Sultan Kasapoğulları
Senaryo: Sema Ergenekon
Müzik: Toygar Işıklı

OYUNCULAR
Ceylin: Pınar Deniz
Ilgaz: Kaan Urgancıoğlu
Metin: Hüseyin Avni Danyal
Eren: Uğur Arslan
İnci: Ece Yüksel
Engin: Onur Durmaz
Yekta: Uğur Polat
Pars: Mehmet Yılmaz Ak
Çınar: Arda Anarat
Defne: Beren Nur Karadiş
Gül: Zeyno Eracar
Parla: Zeynep Atılgan
Aylin: Pınar Çağlar Gençtürk
Zafer: Ali Seçkiner Alıcı
Makbule: Özlem Çakar
Osman: Onur Özaydın
Neva: Başak Gümülcinelioğlu

#Yargı

17954 Kişi Okudu    –    256 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

#Yargı #Önceki #Bölümler #Yargı39da..

*

İlgili Makaleler

21 Yorum

  1. Bu diziyi sanırım yurt dışından en çok Brezilya takip ediyor, twitterda Portekizce yorum çok görüyorum, seviliyorsunuz kardeşlerim.🌻 Diziyi takip eden tüm yabanci kardeşlerim içinde altyazi seçenekleri ekleyin, bilirim yurt dışından bir dizi takip edip altyazi olmaması ne demek.😂

  2. Sadakatsiz dizisi de aynen böyle canı isteyince fragman verir canı istemeyince vermezdi. Dizi çarşamba günleri çıkıyordu onlar fragmanı Salı verirlerdi . Bi günü bi saati yoktu. Tam da böyle yapıyorlarken izleyici kaybettiler fazlasıyla . Ben mesela tam da bu yüzden bıraktım izlemeyi. Çünkü bu yapımın izleyicisine değer vermediğini düşündüm. Şimdi yargı dizisi gibi yıllar sonra Türkiye de devrim yaratmış bir dizi var ama gel gör ki onlar da canı istedikleri zaman fragman veriyorlar.şunu da son olarak eklemek istiyorum bu şekilde daha fazla seyirci kazanamıyorsunuz.

  3. Tek fragmanla seyirciyi geçiştirmeye çalışmayın lütfen. Dizi tutuyorsa, senaristi oyuncuları yönetmeni üzerine düşeni en iyi şekilde yapıyorsa siz de prı en iyi şekilde yapmak zorundasınız.

  4. Merhaba,youtubeden gelir kazanmak istiyorum çünkü hepiniz Türkiye şartlarinı biliyorsunuz bu kadar insan içinden 20 kisi bile a-bo-ne olsa moral ve cesaret verir,şimdiden teşekkür ederim💣

  5. Henüz üniversitesi öğrencisi değilim ama inşallah olacağim. Bu yüzden şimdiden birikim yapmaya çalişiyorum ve bu işi YouTube araciliği ile sağlamak istiyorum. Sizden -10 kişi bile A-B-O-N-E olsa ya da birkaçiniz videolarimi izlese bile büyük katki vermiş olursunuz. Şimdiden teşekkür ederim.

  6. Üniversite öğrencisiyim.. YouTube den gelir kazanmak istiyorum aileme yük olmamak için bu kadar insan içinden 30 kişi bile a-bo-ne olsa moral ve cesaret verir, şimdiden sağolun 👍👍

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu