Sinema Dizi

Yargı | Sözümden Çıkarsan Seni Cezalandırırım…Bu dizi ve çok daha fazlası puhutv’de →

Yargı’ya Abone Olmak İçin →

Ceylin gözü kara ve kurallar söz konusu olduğunda sınır tanımayan bir avukattır. Bir müvekkiliyle ilgili yine illegal yoldan bilgi alabilmek için savcı Ilgaz’ın karşısına çıkar. Ancak Ilgaz’ın, Ceylin’in tam aksine, mesleki etik konusunda katı kuralları vardır, bu yüzden de kariyerinde çok başarılı ve sözü dinlenen bir savcıdır.

Ilgaz kardeşi Çınar’ın katil olmakla suçlandığı bir cinayet vakasıyla karşılaşınca; ilk defa kendi kurallarını yıkar. Ceylin’den kardeşini savunmasını ister. Bu noktadan sonra işler ikisinin de tahmin edemeyeceği bir yola girer. Ilgaz ve Ceylin; Çınar’ın aklanması için çalışırken, kendilerini ikisinin de ailelerine kadar uzanan bir gizem yumağının içinde ulacaklardır.

Yapım: Ay Yapım
Yapımcı: Kerem Çatay
İdari Yapımcı: Suzan Güverte
Yönetmen: Ali Bilgin
2. Yönetmen: Beste Sultan Kasapoğulları
Senaryo: Sema Ergenekon
Müzik: Toygar Işıklı

OYUNCULAR
Ceylin: Pınar Deniz
Ilgaz: Kaan Urgancıoğlu
Metin: Hüseyin Avni Danyal
Eren: Uğur Arslan
İnci: Ece Yüksel
Engin: Onur Durmaz
Yekta: Uğur Polat
Pars: Mehmet Yılmaz Ak
Çınar: Arda Anarat
Defne: Beren Nur Karadiş
Gül: Zeyno Eracar
Parla: Zeynep Atılgan
Aylin: Pınar Çağlar Gençtürk
Zafer: Ali Seçkiner Alıcı
Makbule: Özlem Çakar
Osman: Onur Özaydın
Neva: Başak Gümülcinelioğlu

#Yargı

42176 Kişi Okudu    –    379 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

#Yargı #Sözümden #Çıkarsan #Seni #Cezalandırırım..

*

İlgili Makaleler

18 Yorum

  1. Normal,iç ısıtan sonu ceset ve drama bağlanmayan tek güzel sahnemiz yok.
    IlCey de bomboş saniyelik yazılmak için yazılıyor ama iki oyuncunun beraberken seyir zevki yüksek olduğundan izletiyorlar.

  2. Cezalandırğını asla görmedik yani onu geçtim biz eşlerin birlikte uyuduğunu, uyandığını, yemek yediğini, zaman geçirdiğini bile görmüyoruz. Hep bir kaos peşindeler çevrelerindekiler hep katil, hep zanlı, hep ölü… acaba bu gidişat ne zaman değişecek. Madem oyuncularımızın arası bu kadar iyi en azından bunu yansıtacak daha romantik sahneler yazabilirsiniz. Yazmayınca düşman gibi duruyorlar.

  3. 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷Astım hastasıyım.1900’da kaldım.Şu an 50 kişi bile gelse yeter.Üniversite mezunuyum. Bir gelirim yok.yardımcı olmayanlardan da yardımcı olanlardan Allah razı olsun inşallah kardeşlerim.kimsenin başına silah dayamıyoruz,isteyen olur,saçma yorumlar yapmayın artık🇹🇷💙🇹🇷❤️🇹🇷💜🇹🇷💚🇹🇷💖🇹🇷🖤🇹🇷❣️🇹🇷💕🇹🇷🧡🇹🇷😢💗🇹🇷💟🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷😢😮😮 hava😢😊😮😮❤❤❤😮 kaldık😊😊😊😊

  4. Merhaba benim amacım sadece iyiliğe teşvik etmek amaçlı videolar yükleyip hayvan sevgisini insanlara daha fazla aşılamaktır.
    Videolarım huzur vericidir
    🥰🌻🌼

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu