Kamu İş İlanları

Yeni Şehir Hastanesi Personel Ve Kamu İşçisi Alacak

Sağlık Alanında hızla ilerleyen Türkiye hız kesmeden Şehir Hastanesi yapmaya devam ediyor. Yapımı biten şehir hastanesi için personel ve kamu işçisi alımı yapılacak. Son zamanlarda gündemden düşmeyen yeni şehir hastanesi için kamu işçi alımı yapılacaktır.

Yeni şehir hastanesi için personel ve kamu işçi alımı yapılacaktır. Ankara ilinde yapımı tamamlanan Etlik Şehir Hastanesi bünyesine personel ve kamu işçi alımı yapılacaktır. Geçtiğimiz günlerde açıklamalarda bulunan Sağlık Bakanlığı Bakanı Fahrettin Koca “Etlik Şehir Hastanesinin açılışına az bir süre kalmıştır. Şehir hastanesi bünyesinde personel alımı yapılacak olup Ankara Etlik Şehir Hastanesi 28 Eylül 2022 tarihinde hizmete açılacaktır” diyerek sözlerine devam eden Fahrettin Koca “Şehir Hastanemiz Tüm milletimize hayırlı uğurlu olsun” demiştir.

ehir-hastanesi-personel-alimi.jpg

Yeni Etlik Şehir Hastanesi bünyesine personel ve kamu işçi alımlarını yükleyici firmalar tarafından yapılacağı belirtildi. Etlik Şehir Hastanesi için alımı yapılacak olan adayların çalışmak istediği bölüm ve pozisyonlarını belirten ön yazı ile yapılması gerekir. Yapılan başvurularda uygun pozisyonların açılması durumunda sizin ile iletişime geçileceği belirtilmiştir.

Şehir Hastanesi Başvuru Şartları

Başvuruda bulunacak olan lise ve Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olması gerekmektedir.

İlgili bölümlerden mezun olması durumunda orta iyi ve çok iyi derecede İngilizce biliyor olması gerekir.

Yeniliklere ve sonuç odaklı olması gerekir.

İletişim becerişi güçlü olan insan ilişkileri güçlü olanlardan alımlar yapılacaktır.

Kalite ve gelişime açık olması gerekir.

Erkek adayların askerlik görevini yerine getirmiş olması.

ehir-hastanesi-kamu-isci-alimi.jpg

Personel Alımı Bakanlık Atama Yapacak Mı?

Sağlık Bakanlığı Bakanı Fahrettin Koca Geçtiğimiz günde açıklamada en az 3 ile 4 hafta içinde ilan yayınlanacağını ve belirtilenecek olan kadrolar için de sağlık Bakanlığı Tarafından Atamalar yapılacaktır.

Personel Alımı Başvuru Şekli

Personel alımı iş ilanına başvuruda bulunmak isteyen başvurularını kariyer sayfası üzerinden başvurularını tamamlamış olmaları gerekir. Kariyer sayfası üzerinden özgeçmiş oluşturması sonucu başvurularını yapabileceklerdir.

Başvuru ekranı


#Yeni #Şehir #Hastanesi #Personel #Kamu #İşçisi #Alacak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu