Kamu İş İlanları

Yerli Üretim Başlıyor! TOGG’un Yeni Renkleri Belli Oldu…

Türkiye’nin akıllı üretimi TOGG için geri sayım başladı! 2023 yılında pazara çıkacak olan yerli üretim otomobilin renkleri belli oldu! İsimleri Türkiye’nin güzelliklerinden aldı! Togg Üst Yöneticisi M. Gürcan Karakaş tarafından resmi açıklamalar geldi!

Türkiye’den yerli otomobil! Türkiye akıllı üretimi TOGG için geri sayım başladı! 2023 yılında pazara çıkacak olan yerli üretim otomobilin renkleri belli oldu! İsimlerini Türkiye’nin güzelliklerinden ilham aldı!

TOGG tarafından yapılan açıklamaya göre: “Bir otomobilden fazlası” için yola çıkan Togg, 2023 yılının ilk çeyreğinde pazara sunacağı doğuştan elektrikli ilk akıllı cihazı C SUV’da “Türkiye’nin Renkleri”ni kullanıcılarıyla buluşturacak.’ ifadeleri kullanıldı.

togg1.jpg

Türkiye’nin akıllı üretimi TOGG için geri sayım başladı! 2023 yılında pazara çıkacak olan yerli üretim otomobilin renkleri belli oldu! İlk elektrikli akıllı otomobili C-SUV’un “Anadolu”, “Gemlik”, “Oltu”, “Kula”, “Kapadokya” ve “Pamukkale” isimlerini alacağı açıklandı.

togg5.jpg

Togg Üst Yöneticisi (CEO) M. Gürcan Karakaş, konuyla ilişkin şu açıklamalarda bulundu: “Fikri ve sınai mülkiyeti yüzde 100 Türkiye’ye ait, küresel düzeyde rekabet edecek bir marka ortaya çıkarmak ve Türk mobilite ekosisteminin çekirdeğini oluşturmak hedefiyle çıktığımız bu yolda, ülkemizin sahip olduğu eşsiz zenginliklerden ilham alıyoruz. Logomuzda da vurguladığımız dualite temasında olduğu gibi ‘duygusal’ Doğu kültürü ve ‘rasyonel’ Batı kültürlerinin harmanlanmasını temsil eden bir markayız. İlk akıllı cihazımızın renklerini tasarlarken de Türkiye’mizden ilham aldık. ‘Anadolu’, ‘Gemlik’, ‘Oltu’, ‘Kula’, ‘Kapadokya’ ve ‘Pamukkale’ isimli renklerimizle ülkemizin sahip olduğu benzersiz güzellikleri Togg’un ilk akıllı cihazı C-SUV modeli ile kullanıcılarımızla buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz.” dedi.

togg2.jpg

TOGG işçi alımlar için tıklayınız.


#Yerli #Üretim #Başlıyor #TOGGun #Yeni #Renkleri #Belli #Oldu..

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu