İşkur İş İlanları

Bu işlerde Almanya'da dil bilmeden çalışmak mümkün! Almanya'da iş bulmanın yolları #almanyaişçialımı


#almanyaişçialımı #almanya #işçialımı #almanyahaberleri

#Almanya

Yurt dışında yaşam konulu içerikler üretmeyi sürdürüyorum. Bugünkü konumuz Almanya’da dil bilmeden hangi alanlarda iş bulunabilir. Detaylı bir şekilde sizlerle bu konuları paylaştım.

Sadık Şimşek- vlog
Sosyal Medyada da Beni Takip Edebilirsiniz – Kanala abone olmayı unutmayın

Almanya’da bil bilmeden iş bulma, Almanca bilmeden çalışabileceğiniz işler! Almanya’da iş bulmak kolay mı? Almanya’daki iş bulma siteleriyle ilgili videomda açıklamadadır. Dilerseniz o videoyu da izleyebilirsiniz.

Almanya’daki iş bulma sitelerine ilişkin videom

Almanya iş, Almanya iş ilanları, Almanya’da iş bulma, Almanya’da çalışma, Almanya’da yaşam, Almanya göç, Almanya işçi, Almanya’da, Almanya’da dil bilmeden çalışmak, Almanya işçi daveti, Almanya işçi göçü, Almanya işçi vizesi, Almanya işçi alımı son dakika

7438 Kişi Okudu    –    244 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

#işlerde #Almanya39da #dil #bilmeden #çalışmak #mümkün #Almanya39da #iş #bulmanın #yolları

almanya işçi alımı

İlgili Makaleler

20 Yorum

  1. Kral ben yazılımcıyım. Ama alaylı yazılımcıyım. İngilizce fena değil. Orada çalışabilir miyim? Eleman alıyorlar mı yurt dışından? Veya bu bilgiler almanya gibi ülkelerin önemsediği bilgiler mi?

  2. Hocam ben inşaat mühendisiyim Almanya’da iş buldum şirket bana iş sözleşmesi gönderecek şirket Türk şirketi tam denkliğim var ayrıca tam denkliğim var dil bilmeden şirket bana iş sözleşmesi göndererek vize alabilir miyim?

  3. Selamlar ben Bi firma ile sozlesme imzaladim kalacağım adrese kadar firma evrakları gönderdi vize başvurusunun da yeterli olur mu sozlesme ile gitmek ?

  4. Dil bilmeden konsolosluktan geçilebileceğini düşünmüyorum. İngilizce ya da almanca sınava sokuyorlar çünkü. Eğer almanyada gerçekten çalışmak istiyorsanız almancanızı en az b1, b2 yapıp indeed yada linkedinden işlere başvurabilirsiniz. Tabi bu arada denkliğinizide yaptırmalısınız. Eğer sabreder ve bu işi gerçekten ciddiye alırsanız kesinlikle başarırsınız. Herkese bol şans 🍀

  5. Merhaba ben 12.sınıf öğrencisiyim üniversiteyi bitirip askerliği yapıp almanyaya gitmeyi düşüniyorum hosteslik garsonluk ingilizce öğretmenliği gibi meslekler almanyada olabilirmiyiz hangisi daha kolay olunabilir?

  6. Almanca dil kursuna gidip B1 sertifikası nı aldıktan sonra ( aracı şirket aynı zamanda dil kursu veren kurum oluyor ) benim adıma vize işlemleri başlatacağını Almanya ya lise mezunu olarak gönderilirdikten sonra 3 yıl orda Austing ( adını yanlış yazdım olabilirim ) eğitimini alacağımı söyleyip 3 yıl sonunda Almanya da çalışabileceği mi söylediler. Bu süreç te gerekli masraflara girmeden size danışmak istedim. Lise mezunu olarak gidip sağlık ile ilgili 3 yıl Austing eğitimini gördük ten sonra hemşire hasta bakıcı olarak çalışabilir miyim acaba
    Cevap verirseniz sevinirim teşekkürler

  7. Merhaba ben ilkokul mezunuyum su tesisatcisiyim mesleğimle ilgili olarak alakasız yerlerde çalıştım fakat kalfalık belgesine sahibim cv göndersem kabul olurmu cv ingilizce olsa olurmu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu