Kamu İş İlanları

Devlete 2071 Kamu Personeli Alımı İş İlanları Başvuruları

[ad_1]

2 farklı devlet kurumu tarafından iş ilanları yayınlandı 2071 personel alımı sınav ile yapılacak. Memur alımı için ve kamu personeli alımı ilanları yayınlandı. Devlet personel alımları kapsamında yayınlanan ilanlara başvuru yapacaklar için detaylar…

2071 memur alımı için devlet kurumları harekete geçti. Oluşan açıklıktan dolayı personel temini yapılmasına ihtiyaç duyan kurumlar 2071 kamu personeli alımı ilanları yayınladı. Personel alımı için ilanlar yayınlandı. Alımlar devlete yapılmaktadır.

Başvuruda bulunacak adaylar için alımı yapacak kurumlar Adalet Bakanlığı ve Sosyal Güvenlik Kurumu olarak belirtildi. Bu 2 kurum toplamada 2071 personel alımı yapılacaktır.

sgk-kamu-personeli-alimi-is-ilanlari.jpg

SGK 341 Kamu Personel Alımı İlanı

Sosyal Güvenlik Kurumu’ nun yayınladığı ilanda yer alan bilgilere göre bünyesinde çalışmak üzere 341 kamu işçi alımı ve devlet personeli alımı yapılacağı belirtildi. Kamu dairesi iş ilanlarına başvuru yapacaklar için kontenjan dağılımı belli oldu.

Alımı yapılacak unvanlar 171 destek personeli, 59 koruma güvenlik görevlisi, 9 teknisyen ve 102 büro personeli olmak üzere toplam 341 sözleşmeli personel alınacaktır.

Personel alım başvurusu yapacaklar için bütün şartlar belli oldu.

SGK 341 Kamu İşçi Alımı ve Devlet Personel Alımı ÖSYM Başvuruları için tıklayınız.

adalet-bakanligi-personel-alimi.jpg

Adalet Bakanlığı 1730 Kamu Personel Alım

Devlet dairelerindef iş arayanlar için iş imkanı tanıyan Adalet Bakanlığı yaptığı duyuru ile 1730 personel alımı gerçekleştireceğini belirtti. Kamu personel alımları kapsamında alımı yapılacak unvanlar; 150 idare memuru öğrencisi ve 80 sözleşmeli personel alımı yapacak. 80 sözleşmeli personel unvanlarının 37 psikolog, 16 öğretmen, 19 sosyal çalışmacı, 2 veteriner, 1mühendis, 1 gıda mühendisi ve 4 fizyoterapist, 1200 adli yargı hakim ve savcı adayı 150 avukatlık mesleğinden adli yargı hakim ve savcı adayı 150 idari yargı hâkim adayı olmak üzere 1730 kadroda personel alımı yapıyor.

9 Farklı Unvanda Kadrolu 1730 Devlet Memuru Alımı ilan detayları için tıklayınız.

[ad_2]

#Devlete #Kamu #Personeli #Alımı #İş #İlanları #Başvuruları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu