Kamu İş İlanları

Dün Yayınlandı! 7674 Kadroya Güncel Kamu Personeli Alımı Yapılacak

Dün duyuru geldi. Farklı kamu kurumları ve Belediyeler personel alımı yapacak. 7674 güncel kamu personeli alımı için ilanlar yayınlandı. Kamu personeli alımı olarak hangi kurum kaç kişi ve ne gibi şartlar arandığı detayları sunuldu.

Güncel personel alımı iş ilanları 7674 kontenjan ile yayınlandı. Farklı kurumlara personel alımı yapılacağı belirlendi. İş ilanları kapsamında kamu personeli alımı yapacağını duyuran Adalet Bakanlığı ve diğer kurumlar bünyesinde yapılacak olan kadrolar için detaylar belli oldu.

TPAO Personel Alımı

Uzman Yardımcısı, Endüstri Mühendisi, Müfettiş Yardımcısı, Uzman Yardımcısı, Kimya Mühendisi, Jeoloji Mühendisi, Jeofizik mühendisi, Bilgisayar mühendisi gibi kadrolara personel alımı yapacağını duyuran TPAO tüm detayları belirledi. Yüksek maaş ile personel alacak. TPAO 24 Şehir Kamu Personeli Alımı İş İlanları için tıklayınız.

EGM Polisevi İŞKUR İş İlanları

Aşçı, temizlik görevlisi, bulaşıkçı, garson, aşçı, temizlik görevlisi kat hizmetlisi, garson alımı yapacağını duyuran polisevi iş ilanları için İŞKUR’da başvuruları başladı. İŞKUR iş ilanları için tıklayınız.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi 58 Kamu İşçi Alımı

Kamu işçi alımı yapacağını belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi 58 işçi alımı yapacak. 1 beko loder operatörü, 37 temizlik görevlisi, 12 kamyon şoförü, 8 teknik personel alımı yapılacaktır. İŞKUR başvurusu yapmak için tıklayınız.

Adalet Bakanlığı 500 Devlet Personeli Alımı

500 icra müdür ve müdür yardımcısı alımı yapacağını belirten Adalet Bakanlığı devlet personeli alımı için tüm detayların belli olduğunu belirtti. Online olarak başvuru yapılan iş ilanları için tıklayınız.

İstanbul Tuzla Belediye İşçi Alımı

Vasıfsız eleman alımı yapılacaktır. Tuzla Belediyesi resmi internet sitesi üzerinden yayınlanan resmi ilanda 5 işçi alımı yapılacak. İşçi alımı ilanları için tıklayınız.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Güncel İlanı

69 Temizlik personeli alımı yapacağını duyuran Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 30 farklı şehirde personel alımı gerçekleştireceklerdir.

Diyanet Başkanlığı 7 Bin Personel Alımı

7 Bin personel alımı Diyanet İşleri Başkanlığı yapıyor. Henüz duyuru aşamasında olan Başkanlık iş ilanlarına göre Koruma güvenlik görevlisi alımı, destek personeli alımı ve eğitici alımı gibi kadrolara atama yapılacaktır. Hemen başvuru için tıklayınız.


#Dün #Yayınlandı #Kadroya #Güncel #Kamu #Personeli #Alımı #Yapılacak

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu