Oyun

Fortnite Hortum Nasıl Bulunur? – Oyungar

Fortnite Hortum Yerleri

Fortnite, oyunun eğlencesinin yönünü sürekli olarak değiştirmek için sık sık güncellemeler getiriyor. Fortnite’ın yeni bölümünün gelişiyle birlikte harita alt üst oldu. Bazıları yeni, bazıları ise eskiden aşina olduğumuz yerlere sahip yeni bir ada karşımızda. Bölüm 3 Sezon 1 ile birlikte oyuncular Artemis Adasında yeni hava olaylarının yaşandığına şahit oldular. Bu da oyuna kullanmak veya mücadele etmek için hortumlar ve şimşek fırtınaları ekledi. Fortnite hortum yerlerini sizlerle inceleyelim ve hortum nasıl bulunur öğrenelim.

Karşısına çıkan her şeyi yok etmeye programlı olan bu hortumlarla karşılaşmak istemezsiniz yada istersiniz? Artık oyuncular, yükseklere uçmak ve uzun mesafeler kat etmek için hortumları kullanabiliyorlar. Ancak hortumları bulmak bazen zor olabiliyor ve konumlarını tam olarak belirlemek biraz zor. Bu kılavuzda oyuncuların Fortnite kasırga yerlerini veya başka bir deyişle hortum yerlerini bulmasına yardımcı olacak.

Fortnite Hortum Nasıl Bulunur? Hortum Yerleri

Fortnite Hortum Yerleri

Hortumlar, Fortnite Battle Royale oyununda oldukça nadir görülen bir durumdur, çünkü ortaya çıkışları tamamen rastgeledir ve adanın hemen her yerinde görünebilirler. Şansımıza, ortaya çıktıklarında haritada girdabı gösteren beyaz bir simge ortaya çıkar. Hortumları takip etmek için oyuncuların herhangi bir kötü hava belirtisine karşı gözlerini ve kulaklarını açık tutmaları gerekir.

Hortumlar ortaya çıktığında, tamamen üstlerinde oluşan koyu büyük bulutlar görünecektir. Bu bulutlar oldukça uzun bir mesafeden görünecek kadar büyükler. Bu nedenle hortum ararken gökyüzünü takip etmeyi unutmayın. Ayrıca hortumlar seyahat ederken büyük miktarda ses çıkarır, bu nedenle onları yakınlarda dinlemek çok önemlidir.

#Fortnite #Hortum #Nasıl #Bulunur #Oyungar

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu