Güzellik

Gül suyunun mucizevi etkileri

  Uzun yıllardır kadınların güzellik sırrı olan gül suyunun cilde etkilerini biliyor muydunuz? Hafif ve doğal içeriğiyle cildin arınmasını sağlarken aynı zamanda cildi yatıştırır, ferahlatır ve renk eşitsizliğini gidermeye yardımcı olur. 

gul suyunun cilde faydalari nelerdir gul suyu cilde nasil uygulanir gul suyu maskesi UjzYTsEX

Gül Suyunun Faydaları

Yaşlanmayı Geciktirir

Cildiniz güneş ışınlarından ve dış etkenlerden çabuk etkilenir ve yaşlanma karşıtı olarak kullandığımız ürünlerin içerisinde bulunan kimyasallar daha da yaşlanmamızı sağlar. Ancak gül suyunun ince yapısı ve doğal olması yaşlanmayı yavaşlatıcı etkiye sebep olur.

guller

Cildinizi Yeniler

Gül suyunu küçük fısfıslı bir şişe içerisine koyarak gün içinde kullanabilirsiniz. Böylece gün boyu yüzünüzün nemli kalmasını sağlamak dışında cildinizin esnekliğini ve taze kalmasına yardımcı olursunuz.

gul suyu 2

Güneş Yanıklarını Yatıştırır

Gül suyu güneş yanıklarının yatıştırmada çok etkilidir. Eğer güneş koruyucunuzu unutursanız ve kötü bir yanma yaşarsanız gül suyu sürebilirsiniz, yanıkları hemen yatıştıracaktır.

gul suyu min

Hassas Ciltlerde Kullanabilir

Hassas ciltlerde bir çok ürün kızarıklığa, sivilcelere neden olur ancak gül suyunun doğal yapısını sayesinde hassas ciltlerde kullanabilir.

 


#Gül #suyunun #mucizevi #etkileri #Kadın #Kadın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu