Oyun

Minecraft At Ne Yer? – Oyungar

Selamlar sevgili Oyungar takipçileri bugün yazımızda sizlerle birlikte Minecraft severlerin merak ettiği bir konuya değineceğiz. Minecraft at ne yer ? At oyunda yıllardır bulunması rağmen pek bilgisi olunan bir hayvan değil. Bizde bu yazımızda at ne yer sorusuna cevap vereceğiz. Atlar gerçekten bizlerin sadık dostları. Ulaşım kolaylığında ve savaşırken üstünde hareket yeteneğimizi arttırdıklarından dolayı çok kıymetliler.

Minecraft At

Atlar genel olarak ovalarda ve savanalarda yaşarlar. Zararsız canlılardır, yani onlara vursanız bile size saldırmazlar. Lütfen onları incitmeyin. 

Atlar ovalarda ve savanlarda 2-6 kişilik sürüler halinde doğarlar. Atlar için tüm renk ve işaret kombinasyonları eşit derecede olasılığa sahiptir. Sürünün tüm üyeleri aynı renge sahiptir, ancak üzerlerindeki desenler değişebilir. Atlar %20 şansla tay olarak doğar.

Oyunda evcilleştirilmiş ve eyerli atlar ulaşım aracı olarak kullanılabiliyor. Sürüldüklerinde, normal bir oyuncudan daha hızlı hareket edebilir ve daha yükseğe zıplayabilirler. Atlar, tepelere tırmanmak ve çitleri atlamak için kullanılabilir. 2 blok derinliğe kadar suda sürülebilirler.

Minecraft At Ne Yer?

Minecraft At Ne Yer?

Atları genel olarak elma, altın elma, altın havuç gibi besinlerle besleyebilirsiniz. Eğer atları çiftleştirmek istiyorsanız onlara altın elma veya altın havuç vermelisiniz. Bu onları çiftleşmeye hazır hale getirecektir. Yavru atlar için yapmanız gereken şey aslında çok basit. Çiftleştirmede oranlar ve daha detaylı bilgiler bulunuyor. Eğer bunlara çok meraklıysanız at çiftleştirme wikisine bakabilirsiniz. Buradaki içerik İngilizce olduğundan bir çeviri aracı kullanmanız gerekebilir.

Eğer canlıların ne yediğini merak ediyorsanız belki de hiç bilmediğiniz bir hayvanın ne yediğini öğrenmek istersiniz. Minecraft Kutup Ayısı Ne Yer merak ediyorsanız sizler için yazımız hazır, orada ağırlayalım.

#Minecraft #Yer #Oyungar

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu