Oyun

PUBG Mobile Galata Kulesi ile renkleniyor

Dünyanın en popüler oyunlarından biri olan PUBG Mobile için hazırlanan ve bugün itibarıyla dağıtıma çıkan son güncelleme, İstanbul ve Türkiye’nin önemli simgelerinden biri olan Galata Kulesi’ni beraberinde getiriyor. Oyunun popüler haritası Erangel’e eklenecek olan kule, dünyanın dört bir yanındaki oyuncular tarafından tanınacak.

Galata Kulesi ve Türkiye’nin tanıtımına büyük bir katkı sağlayacak olan bu yenilik aynı zamanda birçok ödüllü etkinliğin de başlangıcı anlamına geliyor. Oyuncular, etkinlik için özel hazırlanan oyun içi sayfaya girerek birbirinden güzel ödüllerin sahibi olabilecek.

Tencent Türkiye Ülke Müdürü Aras Şenyüz, “Bugüne kadar yerel pazarda öncelik verdiğimiz lokalizasyon çalışmalarını şimdi bir üst noktaya taşıyor ve  bu kez kültürel bir değerimiz olan Galata Kulesini  tüm dünyaya tanıtıyoruz. Galata Kulesi’nin PUBG Mobile’da yükselecek olmasından dolayı gururluyuz. PUBG Mobile olarak ülkemizin tanıtımına da katkıda bulunacak bu gelişmeyi bir başlangıç olarak görüyor, oyun severleri önümüzdeki dönemlerde de yeni sürprizlerle buluşturmak için sabırsızlanıyoruz” dedi.

PUBG Mobile’ın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarının başlangıcı olarak, 20 Ekim’de oyuna eklenecek olan Galata Kulesi, yeni gelecek sürprizlerin de kapısını aralayacak. Oyun App Store ve Google Play Store’dan indirilebiliyor.

 

#PUBG #Mobile #Galata #Kulesi #ile #renkleniyor

Facebook

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu