İşkur İş İlanları

ALMANYA GÖÇ YASASI YÜRÜRLÜĞE GİRDİ – İŞÇİ ALIMI BAŞLADI – ALMANYA'DA YAŞAM #almanyaişçialımı


#almanyaişçialımı #almanya #işçialımı #almanyahaberleri

2088 Kişi Okudu    –    128 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

#ALMANYA #GÖÇ #YASASI #YÜRÜRLÜĞE #GİRDİ #İŞÇİ #ALIMI #BAŞLADI #ALMANYA39DA #YAŞAM

almanya işçi alımı

İlgili Makaleler

20 Yorum

 1. Adem abi merhaba. Abi bugun yabancilar dairesine gittik ev sahibiyle beraber. ben vollzeit bi iste calismama ragmen bize heimdan cikamazsiniz dediler. Siz suan bizim verdigimiz yerde kalmak zorundasiniz kiraya cikamazsiniz dediler.Nedir bu durumun asli astari acaba.Redliyiz. Bizim durumu az cok biliyorsunuz..Saygilar

 2. Adem abi bu iş üzerinden oturum alma konusunda her telden bi ses cikiyor.Duldungu olmayip sadece red alanlar 1 sene uzeri calistiginda da oturum alma hakki oluyor mu olmuyor mu. Biliyorum sen hep diyorsun 2018 agustos oncesi gelip duldung olanlara iş oturumu verilir diye ama ben senden yazili olarak bi cevap rica ediyorum. Tsk ederim. Iyi aksamlar..

 3. Adem bey yine rahatsız ediyorum ama bir sorum var.

  Facebookda buldum işi. Almanya da gönüllü çalışma ile ilgili. 1 yıl -3 yıl arası yapılıyor. 295 euro ile 400 euro arasında maaş veriyorlar. Gunde 6 saat. Yemek, barınma, elekrik, internet giderleri onlardan.

  Vize, pasaport masraflarımı da karşılayacaklar. Ama güvenli gelmedi. Çünkü normal de ben kendim BFD 'nin sitesinden yapıyordum. Vize ve pasaport,uçak masraflarını kendinin karşılamanın. Barınma vb. Gibi ihtiyaçları benim karşılamam gerektiğini. Ayrıca birebir mülakat yapmamı istediler.

  Sizce ne yapmalıyım. Teşekkürler.

 4. Sehr geehrte Damen und Herren;

  Nach dem kürzlich veröffentlichten Einwanderungsgesetz kann es ohne ein gleichwertiges Diplom funktionieren, und nach dem Einwanderungsgesetz wurde mindestens das Sprachniveau A2 veröffentlicht.

  Ich möchte dieses Gesetz ausnutzen. Ich arbeite derzeit an einem privaten Krankenhaus kardiologischen Dienst in der Türkei.
  Ich möchte auf A2-Sprachniveau arbeiten.

  Während dieser Zeit lerne und verbessere ich meine Sprache, indem ich einen Sprachkurs besuche. Wenn meine berufliche Anerkennung unzureichend erscheint, werde ich meine berufliche Qualifikation abschließen. Während dieser Zeit kann ich mit niedrigen Löhnen arbeiten.

  Ich warte auf Ihr positives Feedback.
  Wenn Sie positiv aussehen, sende ich meinen Lebenslauf und andere Dokumente zur Überprüfung.

  Mein Sprachniveau liegt auf dem Niveau B1 der Teol-Sprachschulen, aber Deutschland akzeptiert es nicht.
  Ich werde auch ein geothe Zertifikat bekommen.

  Mit freundlichen Grüßen.

  Merhabalar bu şekilde mailler atıyorum yine olumsuz dönüşler oluyor. Sizce Nerede yanlış yapıyorum yardımcı olurmusunuz. Teşekkür ederim.

 5. Abi yardımcı olursan sevinirim anlatıyorum. Almanya bir şirket işe aldı sözleşme yaptık ve işe aldı resmi olarak sözleşme var dil istemedi ama kurs verecek diplo denklik gelirse A1 de Almanya iş güvenlik var o belgelerin aldım sence vize cıkarmı vizeye gıderken konsolos luk takım elbise giyeyim acıklama yaparsan sevinirim

 6. Muhasebeciyim. Almnaya da muhasebecilik yapmak için alman vergi hukuku ve en çok kullanılan muhasebe programını öğrenmek zorundayım. Bunlari öğrenebileceğim yeterli kaynak yok malesef veya youtubeda da yok. Bu konuda yardımcı olurmusunuz. Teşekkürederim

 7. 2 avukat gitik Beschäftigung Duldung icin sorduk türkiyeden gelenler icin degil dediler bize. Belki 1 avukat bilmior dedik 2 .avukat gitik oda yok sizin icin gecerli degil dediler

 8. Abi ben Anerkennungta baktığım da üçüncü ülke vatandaşıysanız tanınma gerekli diyor. Senin dediğin gibi yardımcı olarak gelip çalışabilir denklik olmadan gibi bir ibare görmedim. Eğer var da göremediysem affola.

 9. Adamlar en çok ihtiyacımız olan meslek kamyon-tır şoförlüğü diyorlar ben b1 aldım her şeyim tamam ancak ehliyetimiz almanyada geçmiyor illa iki yıllık meslek diploması olacak diyorlar ne yapacağım bilmiyorum. Bir çok muğlaklık var şuan

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu