İşkur İş İlanları

Almanya ya eleman getirmek isteyen şirketlerin iş ilanları #almanyaişçialımı


#almanyaişçialımı #almanya #işçialımı #almanyahaberleri

Ekonomi Bakanlığı sayfasında iş ilanları : CNC Operatörü, Kaynakçı, Elektrikçi, Hemşire, Bakıcı, Kalöriferci, Metalurji çalışanı, Şoför, Fayansçı, Tamirci, Fizyoterapist vb.

Berlin den mektup
Yüksek işletme mühendisi
IT Danışmanı
Sureyya U.
berlinden.mektup@gmail.com

12999 Kişi Okudu    –    199 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

#Almanya #eleman #getirmek #isteyen #şirketlerin #iş #ilanları

almanya işçi alımı

İlgili Makaleler

27 Yorum

  1. Merhabalar , 19 yaşında bir türk genciyim.Geçen sene meslek lisesi makina bölümünden mezun oldum.1 senedir de cnc operatörü olarak bi fabrikada çalışıyorum.Mesleği yavaş yavaş öğreniyorum sevdiğim bi meslek ama ekonomik kriz beni çok zorluyor bu mesleği Almanyada devam ettirmek istiyorum ama orada hiçbir tanıdığım yok yakın bi zamanda dil kursuna başlıyacağım sizce ne gibi bir yol izlemeliyim?

  2. ben cnc operatörüyüm. açık öğretimden düz lise bitirdim. dil konusunda gitmeden biraz geliştirebilirim ama ileri derecede olmaz. eğer kabul ederlerse üniversite gereklimi. kalfalık ve ustalık belgem var. acaba nasıl bir yol izlerim

  3. İyi günler. Türkiye de yaklaşık olarak 6 yıldır paramedik olarak çalışmaktayım. Bugün görüştüğüm bir şirket iki yıllık mezun olduğum için denklik alamıyacağımı söyledi. Başka bir şirket ise alabileceğimi ve denklik işlemlerini takip edebilmemiz için 540 euro ücret istediler. Kafam çok karışık. Bizi bu konu hakkında bilgilendirirseniz çok sevinirim.

  4. Merhabalar, ben CNC makinesi kullanmayı ve gazaltı ve argon kaynak yapmayı biliyorum, B1 seviyesinde de Almancam olursa gelip iş bulabilir miyim? Bir de ben fabrikada çekirdekten yetiştim yani dışarıdan eğitimle diploma almadım, bunun için denklik istiyorlar mı illa?

  5. Merhaba ben Türkiyeden selam olsun. Ben şuanda işsizim ama çok farklı tecrübem var. Cnc torna tesviyede çalıştım ve enjeksiyon operatörü. Kaynakçı ustasıyım

  6. Abla merhaba yaşlı bakım bölümü okuyorum. 1 dönemim kaldı. Bu dönemi bitirmeden Almanya'da yaşlı bakımcı olarak çalışabilir miyim? Almanca'yı da B1 seviyesinde biliyorum

  7. Mesela ben şuan türkiyede holdink bünyesinde dünyaca ünlü bir tekstil fabrikasında 3 zamanlı vardıya da çalışıyorum bunun faydası olurmu ve bu sitede tekstil sektöründe ilan yok galiba .

  8. Merhaba, Mütercim Tercümanlık mezunuyum. Almancamı henüz test etmedim fakat en yakın zamanda B2/C1 ya da Testdaf üçlüsünden birine gireceğim. Aynı zamanda açıktan İşletme okuyorum. Bankkauffrau Ausbildung’una başvuracaktım. Birkaç bankaya da mail attım. Türkiye’denim bankanızda Ausbildung yapma şansım nedir diye. Elbette var fakat önce Schulzeugnis anerkennen yaptırmanız lazım daha sonra da C1 seviyesinde bir Zertifikat istiyoruz dediler. Baden-Württemberg’de yapmak istediğimden Anerkennungsstelle’yi buldum tam belgelermi gönderecektim ki Schulzeugnis için (100 €) istiyorlar bu arada işlem tutarı olarak, bi durdum. Sizin videolarınıza denk geldim. Genelde bu tarz meslekler için yurtdışından eleman aramıyorlar. Sizce şansımı denemeli miyim? Yoksa farklı bir alana mı yönelmeliyim?

  9. ben lisede cnc mezunuyum sadece staj tecrübelerim var beni alırlar mı ve şuan myo makine bölümü okuyorum 3 ay sonra bitecek oda hayırlısıyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu