Kamu İş İlanları

Bakan Açıkladı! KPSS Şartsız 2500 Sürekli İşçi Alımı

[ad_1]

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Bakanı KPSS Şartsız 2500 sürekli işçi alımını yapacağını duyurdu. Bakan Dönmez Taşkömürü Kurumuna sürekli işçi alımı olacağını belirterek yayımlandı. Bakan tarafından 2500 daimi işçi alımı yapılacağını ilanen duyurdu.

2500 Sürekli İşçi Alımı hakkında Açıklamalar

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Bakanı Dönmez tarafın açıklanan bilgiye göre KPSS şartız 2500 sürekli işçi alımını yapmayı planlayarak yeni istihdamlar sağlayacağını belirtti. En düşük 1075 TL ile 13000 TL maaş aralığında ücretlendirme yapılacağını altını çizerek belirtti. 2022-2023 yılında işsizlik oranı artmasıyla beraber Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Bakanı harekete geçerek yeni personel istihdamlarını sağlayacağını belirtti. İşçi kişiler için müjdeli haberi yayımlanmış bulunuyor.

bakan-acikladi-kpss-sartsiz-2500-surekli-isci-alimi.png

2500 Sürekli İşçi Alımı Süreçleri

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Bakanı tarafından yeni kararlar ortaya koyarak yeni dönem istihdam proje adımlarına doğru ilerleyerek 2500 işçi alımı yapılacağını duyurdu. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Bakanı yeni personel alımlarını kısa bir süreç içerisinde yapılacağını söyledi. Yapılan açıklama sonrasında kısa zaman süre içeresinde alımlar gerçekleşmeye başlayacaktır. Adayların canlı bir şekilde takipte kalmaları gerekmektedir. Alımlar başladığı tarih itibari ile web sayfamızda mobil uygulamalarımızda, facebook sayfamızda ilanen duyurulacaktır. Adayların sayfalarımızı takip etmeleri gerekmektedir.

kpss-sartsiz-2500-isci-alimi.jpg

Türkiye Taşkömürü Kurumu İşçi Alımı Başvuru Şartları

Türk uyruğu olunması.

Erkek işçi adayların mecburi askerlik hizmetlerini fiilen sonuçlandırıp bitirmiş olması.

İlköğretim terk veya Ortaöğretim, Lise dengi alanlardan mezun.

Adayların herhangi bir adli suça karışmamış arşiv kayıtlarında olmuyor veya adli mahkemelik durumları bulunmuyor olunması gerekmektedir.

İş ortamında disiplin kurallarına dikkat edebilecek ve grup çalışması yapabilmesi.

bakan-acikladi-kpss-sartsiz-2500-daimi-isci-alimi.jpg

Daimi İşçi Alımı Ücret Açıklaması

Türkiye Taşkömürü Kurumu bünyesinde olmak üzere herkes başvuruda bulunarak girebileceklerdir. Nitelikli niteliksiz olmak üzere müracaat edilebilecek. Adaylara sunulan ücretler niteliksiz 10075 TL maaşla nitelikli maaşla 13000 TL olarak açıklandı.

2500 daimi işçi alımı ilanı yayınlandığı zaman okuyucularımızla paylaşacağız. İlanlara hızlı bir şekilde ulaşmak için mobil uygulamamızı indirebilirsiniz.

[ad_2]

#Bakan #Açıkladı #KPSS #Şartsız #Sürekli #İşçi #Alımı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu