Snapchat

Snapchat Arama ile Ekleme Nedir?

[ad_1]

Zaman zaman birçok kullanıcı Snapchat arama ile ekleme nedir sorusunu sormaktadır. Çünkü birçok kişi bizi Snapchat de eklediği zaman arama ile ekleme yapıldığını görmekteyiz. Eğer ki Snapchat’i yeni kullanmaya başladıysanız bu uyarı ile karşılaştığınızda merak etmeniz çok normaldir.

Snapchat arama ile ekleme nedir sorusunun yanıtını almak isterseniz eğer şöyle yanıtlayabiliriz. Sizin kullanıcı adınızı kullanarak arama sekmesinden bulan kişiler bu şekilde eklemiştir. Yani hızlı ekle yöntemini kullanmamışlardır. Direkt olarak sizi bilen bir kişi tarafından aratıldığınızdan haberiniz olması için bu uyarı verilmektedir. Sizi de sizi ekleyen kişilere karşı gerekli tutumu bu şekilde sağlayabilirsiniz.

Snapchat Arama ile Ekleme Nasıl Yapılır?

Snapchat arama ile ekleme nasıl yapılır sorusunu merak ediyorsanız eğer öncelikle bu yöntemi kullandığınızda karşı tarafa arama ile ekleme yaptığınızın bildirimi gidecektir. Bu detaya dikkat etmeden arama ile ekleme yaparsanız sonrasında mağduriyet yaşayabilirsiniz. O halde arama ile ekleme nasıl yapılır gelin birlikte görelim.

  • Öncelikle Snapchat uygulamasını açmalısınız.
  • Ekranda sağ alt kısımda yer alan iki tane kullanıcı simgesi bulunmaktadır. Ve o simgeye tıklamalısınız.
  • Karşınıza gelecek ekranda senin için hazırlanan hikayeler ve direkt olarak ekleyebileceğiniz arkadaşlar bulunmaktadır.
  • Bu ekranda yer alan sağ üst kısımdaki artı kullanıcı işaretine tıklamalısınız.
  • Devamında ise arkadaş bul sekmesini kullanarak kullanıcı adını bildiğiniz kişileri aratabilirsiniz.
  • Eğer ki sadece ismini bildiğiniz kişileri arıyorsanız onları da aratabilirsiniz. Şansınız yaver giderse bulabilirsiniz.

Yukarıda yer alan adımları takip ederseniz eğer Sizlerde Snapchat arama ile ekleme nasıl yapılır sorusunun yanıtını ulaşabilirsiniz. Ancak Snapchat arama ile ekleme nedir sorusunu soran bir kişi iseniz bu yöntemi kullanmamanızı tavsiye ederiz. Çünkü sizin direkt olarak birini arayarak eklemeniz onun sizi samimi olarak algılamasına sebep olabilir.

Bu gibi detaylar her ne kadar önemsiz gözüksede karşı taraf bunu o kadar önemsiz görmeyebilir. Günümüz Snapchat kullanımında bu tür kurallar ciddi bir öneme sahiptir. Gerçekten samimi iseniz karşı tarafı arama ile eklemede herhangi bir çekince yaşamanıza gerek yoktur.

Snapchat Arama ile Ekleme Nedir

Snapchat Hızlı Ekle ile Ekleme Nedir?

Snapchat arama ile ekleme nedir sorusunun ardından hızlı ekleme nedir de gelen bir diğer sorudur. Sizi ettiğin kişilerin isminin altında bu yazıyı görebilirsiniz. Direkt olarak arkadaş önerileri kısmında isminiz çıktığından dolayı hızlı ekle listesinden sizi ekleyince bu bildirim gelmektedir. Siz de aynı şekilde başkalarına eklediğiniz zaman bu bildirim ile eklediğinizi bilmelisiniz.

Snapchat hızlı ekle gibi ibareler sayesinde karşı tarafın sizi nasıl eklediğini bilmeniz daha mümkün hale gelmektedir. Bu da bazı durumlarda gerçekten iş görebilir. Bu ibareleri sakın önemsiz görmeyin derim. Aksi takdirde kişiler ile iletişim problemi yaşamanız olağan hale gelebilir.

Snapchat arama ile ekleme nedir yazımızın devamında Snapchat Web Nasıl Kullanılır yazımızı okumak isterseniz eğer sitemizde yer alan içeriklere göz atarak detaylıca bilgi sahibi olabilirsiniz.

[ad_2]

#Snapchat #Arama #ile #Ekleme #Nedir

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu