Kamu İş İlanları

Banka ve Devlet Kurumları Kamu Personeli Alımı

Devlet burunları farklı olanlarda kamu personel alımı ilanı yayınladı yayınlanan personel alımı ilanlarına göre Halkbank Konya Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ve sanayi teknolojileri Bakanlığı farklı unvanlarda personel alımı Kasım ay başvuruları!

Yayımlanan kamu personel alımı ilanlarına göre kamu kurumları farklı unvanlarda kamu personeli ve işçi alımı yapacaklarını ilan etti. Halkbank Konya Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ve sanayi teknolojileri Bakanlığı ortalama 9500 TL maaşla KPSS sınavına girme şartıyla farklı unvanlarda personel alımı yapıyor.

Halkbank personel alımı ilanı yapıyor. 1000 Servis Görevlisi, 7 Bilgi Teknolojileri Müfettiş Yardımcısı, 5 Bilgi Teknolojileri İç Kontrolör Yardımcısı, 28 Müfettiş Yardımcısı, 35 İç Kontrolör Yardımcısı, 300 Uzman Yardımcısı unvanlarında Üniversitelerin/yüksekokulların 4 yıllık eğitim veren ve Tablo-1’de belirtilen bölümlerinden mezun olmak şartıyla personel alımı yapıyor.

Halkbank Personel Alımı İçin Tıklayınız

Konya Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakfı 1 adet sosyal yardım inceleme görevlisi alımı yapıyor. Başvuru yapacak adayların En az 4 yıllık eğitim veren Yükseköğretim kurumlarının Siyasal Bilgiler Fakültesi ve İktisadi ve İdari Birimler Fakültelerinin İşletme, İktisat, Kamu Yönetimi, Muhasebe, Maliye vb. bölümleri ile birlikte Halkla İlişkiler, Psikoloji, Sosyoloji ve Sosyal Hizmetler bölümlerinin herhangi birinden mezun olması gerekmektedir.

SYDV Memur Alımı İçin Tıklayınız

Sanayi ve Teknolojileri bakanlığı 1 destek personeli alımı için adayların mühendislik, mimarlık, hukuk, siyasal bilimler, iktisat, işletme, bankacılık fakültelerden mezun olması gerekmektedir. Personel alımı için başvurular 31 Ekim 2022 ile 14 Kasım 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

Sanayi ve Teknolojileri Bakanlığı Personel Alımı için tıklayınız


#Banka #Devlet #Kurumları #Kamu #Personeli #Alımı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu