Oyun

Call of Duty: Warzone 2.0 çıkış tarihi açıklandı

Call of Duty: Warzone 2.0 16 Kasım’da oyuncularla buluşacak. Bu güncelleme Modern Warfare II’deki çevreleri, oynanışı ve teknolojiyi daha geniş ölçekli bir savaş alanına taşıyacak. Bir süredir internette dolaşan çıkış tarihi için Activision’dan beklenen doğrulama da nihayet geldi.

Modern Warfare II ve Warzone 2.0 Call of Duty serisi için birer dönüm noktası olacak gibi görünüyor. Bu oyunların odak noktasında çapraz ilerleme ve farklı versiyonlar arasında teknoloji paylaşımı olacak. Her iki oyun da aynı teknolojiyi kullanıyor. Bu 2019 çıkışlı Modern Warfare’in de temelinde yer alan IW oyun motorunun yeni versiyonu olacak.

Warzone 2.0, Modern Warfare II’nin multiplayer eklentisi olarak işlev görecek. Oyun Batı Asya’da Al Mazrah adı verilen kurgusal bir yerde geçecek. Büyük Savaş deneyiminde oyun mekaniği yenilenirken, yenilenen Gulag’larda öldürülen oyuncular tekrar canlanmak için mücadele verebilecek.

Call of Duty: Warzone 2.0’daki yapay zekâ mekanikleri de Modern Warfare II’den alınacak. Bunlar arasında takım konumlandırması ve düşman davranışlarındaki iyileştirmeler ve oyuncu hareketlerinin daha gerçekçi olması bulunuyor. Hem Warzone 2.0’da hem de Modern Warfare II’de Activision’ın Ricochet isimli hile önleme sistemi kullanılacak.

Call of Duty: Warzone 2.0 bir ücret ödemeden oynanabilecek.

#Call #Duty #Warzone #çıkış #tarihi #açıklandı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu