Kamu İş İlanları

Devlet Daireleri 16 Bin 816 Kamu Personeli Alımları Yapacak

Devlet Daireleri 16 Bin 816 personel alacak. Personel Alımları Kapsamında yayınlanan ilanlar ile farklı farklı onlarca kuruma alımlar yapılacak. Kamu personeli alımı için yayınlanan ilanlar tek tek belli oldu. Hangi kurumlar Alımları yapacak?

Kamu personeli alımı için devlet daireleri 16.816 personel alımı yapacağını duyurduğu nokta kamu personel alımları kapsamında yayınlanan ilanlar ile duyurulara çıkan kamu kurumları farklı farklı kontenjanlara dağılım yaparak alımlara başladı.

İZFAŞ 27 Kamu Personeli Alımı Yapacak

Öğrenci veya yeni mezun olanlar için İZFAŞ tarafından kamu personeli alımı için duyuru yapıldı. Kamu personeli alımı kapsamında 27 personel alımı yapacağını duyuran kurum ikamet şartı aranmadan personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu.

Öğrenci Veya Mezun Dikkat! 27 Kamu Personeli Alımı ilanı için tıklayınız.

Aile Sosyal destek programı kapsamında 5.000 personel istihdamı yapılacak. Kamu personeli alımı kapsamında 500 psikoloji alanında personel alımı, 80 aile ve tüketici birimleri alanında personel alımı, 200 psikoloji danışmanı ve rehberlik alanı için personel alımı, 90 çocuk gelişimi alanında personel alımı ve 100 sosyoloji alanında personel alımı yapılacak.

Daha fazla detay için tıklayınız.

Üniversite Sözleşmeli Devlet Memuru Alımı

1 mühendis alımı yapacağını duyuran Korkut Ata Üniversitesi KPSS 60 puan ile devlet memuru alımı yapacak.

Devlet Memuru alımı ilanı için tıklayınız.

Onlarca Kurum 11 Bin 788 Devlet Personeli Alımı Yapacak

Eylül ve Ekim ayları kapsamında iş ilanları hız kesmeden yayınlandı. 11 Binin üzerinde personel alımlarının yapılacağı belirtildi. Geçtiğimiz günlerde yayınlanmış olan ve halen yayınlanmakta olan devlet personeli alımı, işçi alımı, personel alımı, kamu personeli alımları ve kamu işçi alımı için başvuru ekranları açıldı.

Onlarca Kurum 11 Bin 788 Devlet Personeli alımı ilanları için tıklayınız.


#Devlet #Daireleri #Bin #Kamu #Personeli #Alımları #Yapacak

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu