İşkur İş İlanları

En düşük maaş 5 bin 376 euro! #almanyaişçialımı


#almanyaişçialımı #almanya #işçialımı #almanyahaberleri

DANİMARKA PEK ÇOK FARKLI MESLEK GRUBUNDAN YABANCI İŞÇİ ARIYOR. ÜSTELİK EN DÜŞÜK MAAŞ 5 BİN 376 EURO’DAN BAŞLIYOR. YANİ NEREDEYSE 100 BİN LİRA. İŞTE DETAYLAR.

Abone Olmak için Tıklayınız →
Instagram Hesabı:
Facebook Hesabı:
Twitter Hesabı:

#ShowAnaHaber
#ShowHaber
#ShowTV

85587 Kişi Okudu    –    1142 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

#düşük #maaş #bin #euro

almanya işçi alımı

İlgili Makaleler

35 Yorum

  1. Danimarka'da hayvanlarla cinsel ilişkiye artık izin verilmiyor. Yasakla birlikte, Kopenhag'daki parlamento ülkenin itibarını kurtarmak istiyor – son zamanlarda Danimarka çiftliklerinde yabancı seks turizmi yapıldığı bile söyleniyor. Ağırlıklı olarak Almanya ve İsveç'ten minibüslerle geliyorlar ama aralarında Hollandalılar, İngilizler ve Kopenhaglılar da var. Hepsi kötü mahkemelerden birini ziyarete gelirler. erkekler değil, aynı zamanda kadınlar. Çiftçi onlara at ahırlarını gösterir, ardından her birinden 1.300 Danimarka kronu, yani 170 Euro'ya kadar para toplar. Kameranın çalışmasına izin verilirse ek ücret alınır. Talipler atlara giderken o başka bir odada bekler.

  2. Orda euro kullanlıyor yani verdikleri maaş kira yeme içme fatura derken ha türkiyeye eşeklik yapmışsın ha danimarkaya değişen tek şey eşeklik yaptığın ülkenin değişmesi sistem aynı köle ol vergi öde çalış.

  3. Öyle bişey yok 100.000 TL miş yalan haber orda ortalama maaş 30.000 akıyım devlet vergi alıyor kaldı 20.000 Danimarka kronu kira 10.000 15.000 arası değişiyor kaldı 5.000 yemek su 2.000 desek kaldı 3000 60.000 kron alan da var ama devlet adamı dır yani öyle bişey yok Show haber dünyanın en yalancı haberi

  4. Danimarkadan yaziyom.
    Maasi yuksek søylemisler. Burda sadece en dusuk saat ucreti siniri var o da 114 kron. Her ønune gelen aylik 5 bin kusur euro ( ya da 40.000 kron) almiyo. Benim maasim bile 40.000 degil, egitimli endustri operatøru oldugum halde.

  5. Yalan haberin bu kadarı da fazla. Ciddi ciddi buna kendiniz inanıyor musunuz ? Evet doğru işçi alımıyla alakalı Danimarka devleti bir takım meslek kollarını içeren pozitif listeleri oluşturdu. Ama maaş konusunda düpedüz yalan söylüyorsunuz. Şu an Kopenhag’da ikamet ediyorum ve sanırım siz başka bir Danimarka buldunuz da bizim haberimiz yok çünkü bu haberde bahsettiğiniz Danimarka burası değil 🤣 ayıp yahu.

  6. Danimarka vatandaşıyım 5376 euro 40 bin kron demek yalan haber mühendis arkadaşlarım var o parayı bile vermiyorlar çalışma oturma izni mi güldürmeyin be yarı Danimarkalı vari Avustralya li bi kişiyi gördüm Adam Avustralyada doğdu ve 21 yaşına kadar Danimarkada yaşamamış olduğu için vatandaşlık hakkını kaybetmiş. Danimarka Avrupa'daki en zor oturum veren ülkesidir başka ülke daha kolaydır. 5376 euro vereceklerse hemen ben başlardım zaten inanmayın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu