İşkur İş İlanları

Fransa'da dil bilmeden çalışmak, Fransa'nın işçi alımı yaptığı sektörler #almanyaişçialımı


#almanyaişçialımı #almanya #işçialımı #almanyahaberleri

#fransa

Fransa’da çalışmak istiyorum diyenlerin bilmesi gereken bazı bilgileri sizlerle paylaştım. Eğer sizlerde Fransa’da çalışmak ve iş bulmak istiyorsanız bu bilgilere gözatın. Zaman zaman sizlerle başka içeriklerim de olacak.

Sadık Şimşek- vlog
Sosyal Medyada da Beni Takip Edebilirsiniz – Kanala abone olmayı unutmayın

Fransa’daki iş bulma siteleri

Fransa’daki Popüler İşler ve ortalama maaşlar hakkında bilgi alabileceğiniz site

Fransa’da yaşam maliyetleri hakkında bilgi alabileceğiniz site

fransa’da iş,fransa iş,fransa iş imkanları,fransa işçi vizesi,fransa’da çalışmak,fransa’da iş bulmak,fransa’da para kazanmak,fransa’da yaşam,fransa’da yaşamak,fransa’da para kazanma,fransa,fransa işçi,fransa iş bulma,fransa iş vizesi,fransa iş ilanı,fransa’da iş kurmak, iş,fransa’da maaşlar,fransa işçi alımı,

4249 Kişi Okudu    –    93 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

#Fransa39da #dil #bilmeden #çalışmak #Fransa39nın #işçi #alımı #yaptığı #sektörler

almanya işçi alımı

İlgili Makaleler

12 Yorum

  1. Hocam Merhaba, hayalim yurtdışında bir iş bulup yaşamak. İngilizce biliyorum. Mütercim Tercümanlık mezunuyum. Türkiyeden başvuru yoluyla Fransada bir otelde misafir ilişkileri ya da resepsiyon gibi bir iş bulmam ne kadar muhtemel? Tecrübem yok. Dönüşlerinizi bekliyorum.

  2. Merhaba. Ben fransaya isci vizesi ile geldim.1 yıllık vize verdiler. Sorum şu. Fransada ki isverenle iş kontratı var. Bu iş vereni bırakıp başka bir isverenle çalışabiliyor muyum. Belli bir süre bu isverenle çalışıp sonra mi başkasıyla çalışabilirim. Bilgi verebilir misiniz.

  3. Fransa isci vizesi ile sadece istek yapan isverenle mi çalışıyoruz yoksa fransaya gittikten sonra başka bir işverenin yanına geçip çalışabilir miyiz

  4. Fransaya kaçak olarak gelen , anca inşaata iş bulunur ve kaçak olarak , yani sigortasiz falan fılan , aylık 22 gün için 1700/2000 arası maaş alabilirsiniz (Paris bölgesinde) , ayda kira odaları 400/500€ya bulunur , otobüs/tren giderleri ortalama 70/100€ , yemek içme 150/200€ en minimum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu