İnternetNasıl YapılırSosyal Medya
Trend

İnstagram Gizli Hesap Görme 2022

İnstagram Gizli Hesap Görme Güncel 2022

İnstagram Gizli Hesap Görme

Bugün sizlere instagram gizli hesap görme makalemizde nasıl takip işlemi gerekmeden gizli saklı instagram hesaplarını görme hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. Bu işlemleri gerçekleştirmenin tek yolu 3. parti yazılımları kullanmaktan geçiyor malesef. Peki bu yazılımlar güvenilir mi? ve bizi ne şeklinde işlemler bekliyor? Aklınıza takılan tüm sorularınız bu makalemizde cevap buluyor.

İnternet üstünde doğru bilgiye ulaşmak emin olun ki asla kolay değil. İnstagram gizli hesap görme ve instagram gizlilik hesap görme mevzularında da bazı siteler sizi virüslü yada uygunsuz içeriklere yönlendirebilmektedir. Yazımızdaki adımları uygulayarak virüssüz içeriğe gönül rahatlığıyla ulaşabilirsiniz.

İnstagram Gizli Profil Görme Sitesi

Çeşitli destek siteler üstünden instagram gizlilik hesap görme mümkün. Bu programları geliştiren kişiler sizlerinde vasıtasıyla bir ağ oluşturup bu ağ üstünde bulunan bir şahıs sizin ulaşmak istediğiniz gizli saklı profili takip etmesi halinde isteğinizi yerine getiriyor. Bu yüzden görmek istediğiniz profile yetişme şansınız %100 değildir.

Sistem şu şekilde işliyor, kullanıcı adı ve şifrenizle siteye giriş yapıyorsunuz. Sonrasında ulaşmak istediğiniz instagram gizlilik profil görme işlemi için kullanıcı adını giriyorsunuz. Yüksek ihtimalle site size kullanıcının akış gönderilerini sunuyor. Anonim olarak instagram gizli hesap görme işte bu kadar kolay.

İnstagram Gizli saklı Profil Görme Sitesi Güvenilir Mi?

Instagram gizli saklı profil görme siteleri 3. parti yazılım olduğundan tamamen güvenli değildir. Sitelere giriş yaparken kesinlikle ana kullanıcı hesabınızı kullanmayınız. Zira bazı siteler kullanıcı bilgilerinizi çalarak hesabınızı ele geçirebilmektedir. Yazımızda önerdiğimiz siteler denediğimiz ve kullandığımız uygulamalardır. Sizlere önermediğimiz siteleri kullanmayınız.

İnstagram Gizli Hesap Görme Uygulama

Biraz fazlaca uygulama aracılığı ile instagram gizli hesap görme mümkündür. İlk olarak instagram resmi uygulamasından fake hesap oluşturmanız gerekmektedir. Hesabınız oluşturmadan ilkin çeşitli mail sağlayıcıları üstünden yeni bir mail adresi oluşturmayı unutmayınız. Açtığınız fake hesabınız ile beraber uygulamaya giriş yaparak istediğiniz profilin akış gönderilerini görebilirsiniz.

Bu işlemleri gerçekleştirmek için çeşitli uygulamalar bulunmaktadır. Bu uygulamalardan bazıları;

  • Postegro uygulaması ile gizli saklı hesap görüntüleme
  • Bestwhozi gizlilik hesap görme uygulaması
  • LiLi uygulaması ile gizli saklı profil görüntüleme
  • Ghosty uygulaması ile gizli saklı hesap görme

Yukarıda sizlere bahsettiğimiz uygulamaları kullanarak istediğiniz profile erişebilirsiniz.

LiLi Gizli Hesap Görme

Bir öteki popüler instagram gizli saklı hesap görme uygulaması LiLi App. Bu uygulama üstünden aynı Postegro benzer biçimde istediğiniz profile erişebilir. Gizli saklı gönderileri görmenin keyfine varabilirsiniz. LiLi App ikinci en popüler kullanılan instagram gizli saklı hesap görme uygulamasıdır.

Postegro Gizli Hesap Görme

instagram postegro gizli hesap görme
instagram postegro gizli hesap görme

İnstagram gizli saklı hesap görme uygulamaları arasından asla şüphesiz en popüler olanı Postegro‘dur. İşlemleri virüslere yada uygunsuz içeriklere takılmadan saniyeler içinde gerçekleştirebilirsiniz.

Popüler olmasının bir öteki artısı yazımızın başlangıcında da belirttiğimiz benzer biçimde hesap ağının fazla oluşudur. Bu sebepten dolayı gönderilerini görmek istediğiniz profile yetişme şansınız oldukça yüksektir. Postegro

İnstagram Gizli saklı Hesap Görme iOS

Apple cihazlarınız üstünden gizli saklı hesap görmek android cihazlar kadar kolay. Sizlere yazımızda bahsetmiş olduğumuz uygulamalar web tabanlı iş koşturmacasındadır. Tarayıcınıza Postegro yada LiLi yazarak sizde gizli saklı hesapları kolayca görebilirsiniz.

  • Cihazınızda Chrome veya Safari uygulamasını çalıştırın.
  • Arama çubuğunuza LiLi App yazarak arayın.
  • Karşınıza ilk çıkan bağlantıya tıklayıp sayfaya ulaşın.
  • Kesinlikle size önerdiğimiz fake hesap bilgileriniz ile sisteme giriş yapın.
  • Ulaşmak istediğiniz profilin kullanıcı adını sisteme girin.
  • Artık akış gönderilerini anonim bir halde inceleyebilirsiniz.

İnstagram Gizlilik Hesap Görme Apk

İnstagram Gizli Hesap Görme 2022
İnstagram Gizli Hesap Görme 2022

İnstagram gizlilik hesap görme apk indirerek mümkün. Apk android tabanlı cihazlara yüklenebilmektedir. Bu yöntem yalnızca android cihazlar için geçerlidir. Postegro yada LiLi uygulamasının apk uzantılı dosyaları resmi sitelerinde bulunmaktadır. Yazı içindeki bağlantılardan sitelere ulaşarak Postegro Apk İndirLiLi Apk İndir işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

İnstagram gizli saklı hesap görme hakkında tüm detayları sizler için yazdık. Umuyoruz ki sizlerle paylaştığımız bu bilgiler sonucunda istediğiniz hesabın akışına gönderilerine ulaşabilirsiniz. Makalemizi yararlı görüyorsanız yorum yapmış olup bizlere destek olmayı unutmamanız ümidiyle.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu