İşkur İş İlanları

İŞ BULMADAN ALMANYA'ya GİTMEK – (Almanya Yeni Göç Yasası 2022) #almanyaişçialımı


#almanyaişçialımı #almanya #işçialımı #almanyahaberleri

Almanya yeni göç yasası ile iş bulmadan 6 ay Almanya’ya gitme şansı doğuyor. Almanya 1960’lardaki ekonomik mucize sonrası ilk kez tam istihdama ulaşıldı. Almanya’da en çok meslekler, yuva öğretmeni, hasta bakıcı, hemşire, su tesisatçısı, TIR şoförü, garson ve hizmet sektörüne çalışan aranıyor. Bir garsonun maaşı, net olarak 3 bin Euro’yu aşıyor.

Almanya yeni göç yasası 2022 :

Göç hakkında sorular:

Kaynak :

Şehirlerin genel yaşam fiyatları için link:

Maaşlar için link:

Reklam Çalışmaları için (Pr & Tanıtım): enesakin22@gmail.com

Enes ve Michelle kanalına Abone olduk mu? :))

-Instagram hesabımız:

-TikTok hesabımız:

Bütün videolarımıza buradan kolayca erişebilirsiniz:

#almanya #enesvemichelle

Bize katıldan destek olarak özel emojilere sahip olabilirsiniz 🙂 –

İzlemek istediğiniz video fikirlerini bize iletmeyi unutmayın!: enesakin22@gmail.com

Enes ve michelle

Abone olalım 🙂

almanya 1.5 milyon işçi alacak,almanya işçi arıyor,almanya işçi alımı,almanya işçi vizesi,almanya işçi,almanya çalışma,almanya iş başvurusu,almanya çalışma izni,almanya oturum izni,almanya,almanya haberleri,almanya oturum,almanya maaşlar,almanya’da yaşamak,almanya yeni göç yasası 2022,almanya yeni göç yasası,almanya’da fiyatlar,enes ve michelle,enes michelle,enes michelle almanya,göç yasası almanya,yeni göç yasası almanya,almanya göç yasası

Seyahat, bilgilendirici, ülkeler ve kültürel farklılıklar hakkında videolar çekiyoruz.
Videolarımızda size bir şeyler öğretirken aynı zamanda sıkıcı olmamak için çabalıyoruz..
İçinizden geçenleri tüm samimiyetinizle yazabilirsiniz.
Sevgiler, saygılar 🙂

96780 Kişi Okudu    –    4374 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

#İŞ #BULMADAN #ALMANYA39ya #GİTMEK #Almanya #Yeni #Göç #Yasası

almanya işçi alımı

İlgili Makaleler

21 Yorum

  1. Biz ailecek Almanya ya yerleşme kararı aldık.Esim orada ibir işten teklif aldi. 9.sinofta okuyan oğlum var.Oglumun Almanya daki okula geçiş süreci hakkında detaylı bilgiye sahip değiliz. İleri seviye İngilizce ve A2 seviye Almancasi var.Onu orada nasıl bir eğitim süreci bekliyor. Bu konuda bizi aydınlatacak bir video çekerseniz memnun oluruz. Bu konuyla ilgili tam bir bilgiye ulaşamadım.

  2. Ben insan kaynakları alanında 3 yıla yakın bir zamandır çalışıyorum ama üniversiteden mezun olduğum bölüm farklı. Bu bir problemli mi? Mesela almanya'da insan kaynakları alanında çalışmak istiyorum ama mezuniyetim farklı bir bölüm diye bir engel oluşturur mu?

  3. Merhaba
    Ben 15 günlük vize ile Almanya'ya gitmiştim videonuzu orada son gün izleme şansım oldu. Şimdi döndüm. Yaşım 38 ve Almanya doğumluyum. TC vatandaşıyım. Nitelikli göçe yasasından bende faydalanabilir miyim acaba. Hava alanına gitmeyi düşünüyorum ilk etapta. Sonra oturum alıp başka işlerde çalışmayı düşünüyorum. Sizce olur mu? Ne yapmak lazım

  4. Merhabalar ben Türkçe Öğretmenliği 2018 lisans mezunuyum Acaba Almanya'daki okullarda veya özel kurumlarda Türkçe Öğretmenliği ile ilgili işler öğretmenlik meslek alımları oluyor mu veya bunun hakkında bilgi öğrenip bana yorum atarsanız sevinirim mutlu günler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu