Oyun

80 Robux Kaç TL? 2022

[ad_1]

Roblox oynuyorsanız eğer 80 Robux kaç TL sorusunu merak ediyor olabilirsiniz. Robux paketleri Dolar üzerinden hesaplandığı için her geçen gün farklı bir şekilde fiyatlandırılmaktadır. 80 Robux 0.99 Dolar olarak satılmaktadır. Güncel kur ile yaklaşık olarak 18.50 TL’dir.

Robux satın almak için farklı yöntemler kullanabilirsiniz. 1 Dolar değerinde olan 80 Robux için mobil uygulamayı kullanabilirsiniz. Ayrıca ek olarak farklı e-ticaret mağazalarından da Robux pin kodu satın alabilirsiniz. Bu kodları Roblox içerisinde satın alım ekranında kullanabilirsiniz.

80 Robux Kaç TL?

80 Robux Kaç TL diye soruyorsanız anlık olarak dolar kurunu takip etmeniz gerekmektedir. Çünkü 80 Robux, 1 dolar olduğu için dolar kuru ile orantılı bir fiyatı bulunmaktadır. 27 Eylül 2022 tarihinde ise Dolar kuru hemen hemen 18.50 TL’ye yakın bir değerdedir.

Ancak Robux satın alma sitesine girdiğiniz vakit 80 Robux karşınıza çıkmayabilir. Bu durum sonucunda 80 Robux satın almanız mümkün değil diyemeyiz. Çünkü telefon ya da tablet üzerinden erişim sağladığınızda karşınıza satın alma seçeneği çıkacaktır. 1 dolar değeri düşük olduğu için Amazon gibi e-ticaret sitelerinde de 80 Robux alma imkanınız oldukça düşüktür. 10 Dolar ve üzeri Robux kodları için hem uygun fiyatlı hem de daha fazla Robux satın almak için Amazon kullanabilirsiniz.

80 Robux Kaç TL

Ucuz Robux Satın Alma

Ucuz Robux satın alma işlemi için 80 Robux kaç TL sorusunun yanıtını biliyor olmanız gerekmektedir. Çünkü en ucuz Robux paketi güncel olarak 1 Dolarlık olan pakettir. Bu paketi de satın almak için aşağıda yer alan adımları takip edebilirsiniz.

  • Telefonunuz ya da tabletiniz ile Roblox uygulamasında oturum açmalısınız.
  • Sağ üstte yer alan R$ simgesine tıklamalısınız.
  • Avatarlarınızı daha şık hale getirebileceğiniz Robux miktarını seçiniz.
  • Purchase butonuna basınız. Google Play ya da App Store tarafından ödeme aşamasına geçiniz.
  • Ödeme işlemini yaptıktan sonra bakiyeniz hesaba tanımlanacaktır.

Yukarıda yer alan işlemlerin ardından Avatarınızı daha da şık hale getirebileceğiniz Robuxları kullanabilirsiniz. Eğer ki çok miktarda Robux satın alacaksanız yüksek paketlerde ek olarak fazladan Robux olduğunu unutmamanızı tavsiye ederiz.

400 Robux Kaç TL yazımızı okumak isterseniz eğer sitemizde yer alan içeriklere göz atabilirsiniz.

[ad_2]

#Robux #Kaç

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu