Kamu İş İlanları

Kamu Gündem! Kılıçaslan Belediyesi 7 Sürekli İşçi Alımı İşkur’da

[ad_1]

Kılıçaslan Belediyesi 7 sürekli işçi alımı İŞKUR’da yayınlandı. Sürekli çalışmak isteyen adaylara duyurulmaktadır. Kamu gündem; Belediye kurumu personel ihtiyacı artmasıyla beraber yeni istihdamlar yapıyor. Adaylara duyurulur.

Kamu Gündem; Sürekli işçi alımı alımları hakkında açıklamaları

Kılıçaslan Belediyesi sürekli işçi alımı ile istihdamlarını gerçekleştirmek üzere yeni personel alacağını belirterek ilan yayımladı. Adaylara ufak koşullar altında sunulan nitelikleri taşıyan herkes ön müracaatta bulunabiliniyor. Kimlerden hangi nitelikler istenecek? Hangi koşullar altında çalışma şartları var? Başvuru alım süreç tarihleri neler olacak? Adaylar ne süreç aralıklarında değerlendirmelere alınacak? Seçimler nasıl olacak?

kamu-gundem-kilicaslan-belediyesi-7-surekli-isci-alimi-iskurda3.jpg

Alım Yapılacak Branş türleri

7 Temizlik görevlisi alımı olarak gerçekleştirilecek.

Personel Alımı müracaat için özel belirtilen koşullar

Adayların en az öğrenim seviyeleri ilköğretim, ortaöğretim, lise dengi ve üstü olmak üzere alımlar yapılacaktır. Millî Eğitim Bakanlığından veya Üniversite onaylı çok tehlikeli işlerde her türlü çöp ve atık maddelerle ilgili sertifikaya sahip olunması. Başvuru yapan adayların sağlık sorunları olmayıp zihinsel sağlıkları yerinde olup sağlıklı bir şekilde çalışmaya elverişli olması gerekmektedir. Çöpleri elle taşıma sertifikasına sahip olunması. İş Sağlığı ve güvenliği Milli Eğitim tarafından onaylı belge. Üniversite tarafınca onaylanmış hijyenik belgesi.

kamu-gundem-kilicaslan-belediyesi-7-surekli-isci-alimi-iskurda4.jpeg

Müracaatlar nasıl gerçekleşecek ve alımlar nasıl olacak?

Başvuruları 00007056430 İŞKUR online yapılabilir. Ayrıca personel adayları 26 Eylül 2022 ile 30 Eylül 2022 tarihleri arasında adaylar şahsen Afyonkarahisar Kılıçaslan Belediyesinde yazı işlerinde şahsen müracaat etmek zorundadır. Posta kargo ile müracaat edenlerinki kabul edilmeyecektir. Şahsen Müracaatta bulunarak daha sonra değerlendirmeye alınarak kura sonucuna göre seçimler belirlenecektir. Kura sonucunda çıkan kişiler çağrılarak kendini tanıtma ve evrak kontrolü yaptırma aşamasına gitmesi gerekmektedir. Evraklarını teslim etmeyen kişiler adaylığı sonlandırılarak yedek ’de olan kişi geçecektir.

[ad_2]

#Kamu #Gündem #Kılıçaslan #Belediyesi #Sürekli #İşçi #Alımı #İşkurda

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu