Kamu İş İlanları

Öğrenci Veya Mezun Dikkat! 27 Kamu Personeli Alımı

Öğrenci veya Mezun olanlar dikkat! İstihdam edilecek 27 kamu personeli alımı yapılıyor. İlanlar yayımlandı! Farklı unvanlarda gerekli şartları taşıyan adayların arasından görevlendirilmek üzere alımlar yapılacak. Tüm şartlar ve başvuru süreci belli oldu.

İZFAŞ İkamet Şartsız 27 Devlet Memuru Alımı Yapıyor

İZFAŞ (İzmir Fuarcılık Hizmetleri Kültür ve Sanat İşleri Tic. A.Ş.) kadrolarında görevlendirilmek üzere 27 kamu personeli alımı yapılacak. Yayımlanan ilanlarda yer alan detaylara göre öğrenci veya mezun fark etmeksizin ikamet şartsız alımlar yapılacak. İş arayanlar dikkat! İZFAŞ bünyesinde görevlendirilecek devlet memur alımı kadrolarına alımlar için istenilen bazı başvuru şartları da var.

zfas-devlet-memur-alimi.jpg

Kamu Personeli Alımı Unvanlar ve Kontenjanları

İZFAŞ tarafından yayımlanan ilana göre istihdam edilecek; 8 Akreditasyon Personeli – El Terminali Elemanı, 12 Oteldesk Personeli – Transfer Personeli (İngilizce Tercüman), 6 Shuttle Personeli (Halkla İlişkiler ve Organizasyon Hizmetleri Elemanı) ve 1 Satış ve Pazarlama Personeli olacak şekilde 27 Kamu Personeli alımı yapılacak.

zfas-memur-alimi.jpg

İZFAŞ Devlet Memur Alımı İlanı Müracaat Koşulları Neler?

Yayımlanan ilana göre adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekiyor.

En az Lisans mezunu olan veya öğrencisi olan adayların arasından alımlar yapılacak.

Orta – İyi derecede İngilizce biliyor olmak.

Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabiliyor olmak.

Affa uğranmış dahi olsa Devletin güvenliğine karşı veya anayasal düzenin işleyişine, bütünlüğüne zarar verici herhangi bir suç neticesinde hapis cezası almamış olmak gerekiyor.

Her türlü çalışma ortamında görev yapmaya engeli bulunmamak.

izfas-kamu-personeli.jpg

Başvuru İçin İstenilen Belgeler

İZFAŞ tarafından yayımlanan ilana başvuru yapacak olan adayların teslim etmesi gereken tek belge 1 sayfalık fotoğraflı özgeçmiş.

Kamu Personeli Alımı Başvuru Şekli ve Tarihleri

İzmir Fuarcılık Hizmetleri Kültür ve Sanat İşleri Tic. A.Ş. (İZFAŞ) tarafından yayımlanan ilana müracaat edecek olan adayların başvurularını 22 Eylül ile 28 Eylül 2022 tarihleri arasında kurum mail adresine başvuru için talep edilen belgeyi göndererek yapabilecekler.


#Öğrenci #Veya #Mezun #Dikkat #Kamu #Personeli #Alımı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu