Kamu İş İlanları

Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri 9 Uzman Yardımcısı Ve 2 İdari Memur Alacak

[ad_1]

Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri 11 Personel Alımı

Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği tarafından personel açığı bulunan kadrolarında görevlendirilmek üzere 11 personel alımı yapılacak. Kurum tarafından yayımlanmış olan ilana göre istihdam edilecek 9 Uzman Yardımcısı ve 2 İdari Memur alımı yapacak. Ayrıca yayımlanmış olan ilanın detaylarında yer alan bilgilere göre adayların taşıyor olması gereken bazı şartlar ve başvuru için talep edilen belgeler var.

Başvuru İçin Aranan Şartlar Neler?

İlan detaylarında yer alan bilgilere göre adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekiyor. Erkek adayların Askerlik görevlerini yapmış, ertelemiş veya görevden muaf olmaları.

18 yaşını doldurmuş olan adayların başvuruları isteniyor.

36 yaşından gün almamış olmak gerekiyor.

Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emekli olmamış olan adaylar aranıyor.

Kamu haklardan mahrum bulunmuyor olmak.

oaib-isci-alimi.jpg

TCK 53. Maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa dahi herhangi bir nedenle kasten işlenmiş suç neticesinde 1 yıl veya daha fazla süre hapis cezası almamış olmak.

Alım yapılacak kadrolarda daimi olarak görev yapmaya engel durumu bulunmamak.

İlgili unvanlar için iyi derecede İngilizce ve Almanca biliyor olmak gerekiyor.

2020 ve 2021 yıllarında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSS-P12, P14, P19, P24, P29, P34, P39, P44, P1, P2, P3 ve P93 puan türlerinden en az 70 puan almış olmak gerekiyor.

oaib-memur-alimi.jpg

Uzman Yardımcısı kadrolarında görev yapmak isteyen adayların;

Genel Sekreterlik için; İşletme, İktisat, Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Ticaret, Lojistik, İstatistik Bölümleri ve Siyasal Bilgiler ile İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerindeki programların birinden mezun olmak.

Mali İşler Birimi için; Maliye, Muhasebe, Muhasebe ve Finansal Yönetim, Muhasebe ve Finans Yönetimi, Muhasebe ve Finansman, Finans ve Muhasebe, Muhasebe ve Denetim, İşletme-Muhasebe ve Denetim, Muhasebe ve Maliye veya Muhasebe Bilgi Sistemleri lisans programlarının birinden mezun olmak.

İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği için; Enerji Mühendisliği veya Enerji Sistemleri Mühendisliği lisans programından mezun olmak.

Çimento, Cam, Seramik ve Toprak Ürünleri İhracatçıları Birliği için; Makine Mühendisliği, Makine ve Malzeme Mühendisliği, Metalurji Mühendisliği, Metalurji ve Malzeme Mühendisliği, Malzeme Mühendisliği, Malzeme Bilimi ve Mühendisliği, Malzeme ve Seramik Mühendisliği, Seramik Mühendisliği, Enerji Mühendisliği, Enerji Sistemleri Mühendisliği lisans programlarının birinden mezun olmak.

Savunma ve Havacılık Sanayi İhracatçıları Birliği için; İletişim, İletişim Bilimleri, İletişim Sanatları, İletişim Tasarımı, İletişim Tasarımı (Multimedya), İletişim ve Tasarım, İletişim Tasarımı ve Yönetimi, İletişim Tasarımı ve Medya, İletişim Tasarımı ve Yeni Medya lisans programlarının birinden mezun olmak.

oaib-personel-alimi.jpg

İdari memur alımı kadrolarında görev yapmak isteyen adayların;

Uluslararası Ticaret ve Lojistik, Dış Ticaret, Bankacılık ve Sigortacılık, Banka ve Sigorta Yönetimi, Bankacılık, Sigortacılık, Finans, Finans ve Muhasebe, Dış Ticaret ve Avrupa Birliği, İthalat-İhracat, Uluslararası Ticaret, Muhasebe, Bilgisayar Destekli Muhasebe, Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, İşletme-Muhasebe, Uluslararası Ticaret Yönetimi, Gümrük İşletme, Gümrük İşleri, Uluslararası Lojistik, Lojistik, Lojistik Yönetimi, Uluslararası Taşımacılık Yönetimi, Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik, Maliye, Genel İşletme, İşletme, İşletmecilik, İş İdaresi, Ticaret ve Yönetim Önlisans programlarının birinden mezun olmak.

Adaylardan Hangi Belgeler Talep Ediliyor?

Kurum resmi web sitesinden temin edilmiş Başvuru Formu.

T.C. Kimlik kartı aslı veya fotokopisi (Doğruluğunu Beyan Ederim yazısı bulunan).

Son 6 aylık süre içerisinde çekilmiş 2 vesikalık fotoğraf.

Öğrenim durumunu gösteren Diploma veya Mezuniyet belgesi.

KPSS Sonuç belgesi.

YDS sonucu gösteren belge.

Güncel Özgeçmiş (CV).

Başvuru Şekli ve Tarihi

Kurum tarafından yayımlanmış ilana başvuru yapacak adayların, en geç 17 Ekim 2022 tarihine kadar istenilen belgeler ile birlikte Genel Sekreterliğimiz Evrak Kayıt Birimine şahsen giderek veya posta göndererek başvuru yapabilecekler.

Başvuru Ekranı

[ad_2]

#Orta #Anadolu #İhracatçı #Birlikleri #Uzman #Yardımcısı #İdari #Memur #Alacak

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu