Tiktok

TikTok Hesap Gizleme Nasıl Yapılır?

Uygulama içerisinde profil girişinizi yapın. Ardından gizlilik ayarlarından hesap gizleme işlemlerini değiştirebilirsiniz. Source: TikTok Hesap Gizleme (Gizlilik Ayarları) Nasıl Yapılır? (Videolu Anlatım)

Uygulama içerisinde profil girişinizi yapın. Ardından gizlilik ayarlarından hesap gizleme işlemlerini değiştirebilirsiniz. TikTok kullanıcılarına sağladığı hesap gizleme ayarlarıyla, hesap paylaşımlarını herkese açık ya da belirli kişilerin izleyeceği şekilde düzenlemenizi ayrıca TikTok takipçilerinizden gizlemenizi sağlıyor. Tercih edeceğiniz paylaşım yöntemine uygun olarak profil içerisinde yer alan “Ayarlar” sekmesi üzerinden düzenlemelerinizi tamamlayabilirsiniz.

TikTok Hesap Gizlilik Ayarları TikTok hesap kilitlemek için ve hesap gizleme ayarları için aşağıdaki adımları izlemeniz gerekmektedir. Hesabınıza kullanıcı girişi yapın. Kullanıcı girişinden sonra profilinize tıklayın. Ardından Ayarlar sekmesine ulaşın. Ayarlar da yer alan Gizlilik Ayarları sekmesine tıklayın. Gizlilik Ayarları içerisinde yer alan “Diğerlerinin Beni Bulmasına İzin Ver” seçeceği üzerinden kullanıcıların sizlere ulaşıp, ulaşamayacağını belirleyebilirsiniz. Alt kısımda yer alan “Özel Hesap” butonu ise, sahip olduğunuz hesabın ve içeriğinin kimler tarafından izlenebileceğini seçmenize yardımcı olacaktır. Ayrıca alt taraftaki yer alan seçenekler üzerinden de gizlilik ayarlarınızı ayarlayıp kontrolünü sağlayabilirsiniz.

 

TikTok Hesap  Gizleme TikTok hesap kitleme ayarları, yukarıda da belirtilen adımlarda da yer aldığı üzere, Ayarlar kısmından Hesap Kilitleme seçenekleri arasından Özel Hesap butonunu aktif etmeniz ile çalışacaktır. Böylece özel hesap uygulamasıyla birlikte sadece sizi takip eden kullanıcılar videolarınıza ve içeriklerinize ulaşabilecektir. Ayrıca yukarıda da yer alan son adımda bulunan opsiyonlara uygun olarak diğer kullanıcılar sizinle iletişime geçer ya da etkileşim sağlayacaktır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu