Oyun

Pubg Mobilde Nasıl Hile Açılır?

[ad_1]

Pubg mobilde nasıl hile açılır konusuna bu içeriğimizde değineceğiz. Dünyaca popüler olarak oynanan savaş strateji oyunu Pubg’de çeşitli hileler yapmak mümkündür. Oyunu daha kolay hale getiren bu hilelerin birçok çeşidi bulunsa da, hepsi temelde benzer yollarla yapılmaktadır. Peki pubg mobilde nasıl hile açılır?

Pubg Mobil Hile Açma

Pubg’de hile açmak için, oyunun komut dosyalarında değişiklik yapılması gerekir. Çeşitli hile kodları ile bunu yapmak çok kolaydır. Ayrıca bu hile kodlarını tamamen ücretsiz bir şekilde sunan birçok internet sitesi bulunmaktadır. Örnek vermemiz gerekirse oyunda duvarların arkasından geçmek ve yine duvarların arkasından başka oyuncuları nişan alarak etkisiz hale getirmek için “Wallhacks” kodlarını kullanmanız gerekir. Bunun yanı sıra birçok hile koduna ulaşmak için hackerbot.net adresini ziyaret edebilirsiniz.

Pubg Mobile Hile Nasıl Yapılır Telefondan

Pubg mobilde nasıl hile açılır sorusunu soran oyuncuların çoğu bu işlemi telefon üzerinden nasıl yapabileceğini öğrenmek istiyor. Hali hazırda oyunun mobil versiyonu Pc versiyonundan daha fazla oynandığı için, oyuncuların soruları da genellikle android ve ios cihazlar üzerinden olmakta. Peki Pubg mobile hile nasıl yapılır telefondan?

Pubg’de hilenin nasıl yapılacağını öğrenmeden önce yapacağınız hileleri detaylı bir şekilde tanımanız gerekir. Bu sayede nerde nasıl davranacağınızı da öğrenebilirsiniz. Ayrıca oyunun geliştiricileri hile yapan oyuncuları çok hızlı bir şekilde tespit etmektedir. Bu nedenle hileyi sürekli açık bırakmamalı, dikkatli olmalısınız. Dilerseniz uygulayabileceğiniz hilelere bir göz atalım.

  • Duvarlar arası geçiş yapabilirsiniz.
  • Otomatik olarak düşmanları hedef alabilirsiniz.
  • Düşmanlarınız nerede olursa olsun ekipmanlarına kadar görebilirsiniz.
  • Hızınızı arttırarak daha hızlı koşabilirsiniz.
  • Uçarak kısa sürede dilediğiniz yere seyahat edebilirsiniz.
  • İstediğiniz silahları anında alabilirsiniz.
  • Kurşun geçirmez olup uzun bir süre oyunda kalabilirsiniz.

Sıralamış olduğumuz hileleri aktif hale getirmek için az önce bahsettiğimiz Wallhack ve Aimbot komutlarına erişmeniz ve kullanmanız gerekir. Bu sayede Pubg mobilde nasıl hile açılır işlemini de başarılı bir şekilde gerçekleştirmiş olursunuz.

Pubg Mobile Hile Nasıl İndirilir

Pubg mobile hilelerini indirmek için birçok yöntem ve teknik bulunmaktadır. Bunların en başında uygulama üzerinden çeşitli hileleri aktif etmektir. Ülkemizde dahil olmak üzere en fazla tercih edilen pubg hile indirme uygulaması Zarchiever’dır. Bu uygulamayı ilk olarak cihazınıza yükleyin ve dilediğiniz Pubg kodlarını uygulamaya entegre edin. Bu sayede hile kodlarını aktif edebilir ve oyunda çalıştırabilirsiniz. Bu içeriğimizde Pubg mobilde nasıl hile açılır konusuna değindik. Benzer bir içeriğimiz olan “Valorant Battle Pass Ne Kadar?” adlı makalemize de göz atabilirsiniz.

[ad_2]

#Pubg #Mobilde #Nasıl #Hile #Açılır

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu