Oyun

PUBG Sunucu Doğrulama Hatası Giriş Başarısız Hatası Çözümü

PUBG kimi zaman sunucuları ile oyuncuları sinir eden bir oyun. Bu sunucu sorunları bazı zaman kısa süreli bazı zamanlarda ise uzun soluklu olabiliyor. PUBG Mobile, sunucu doğrulama hatası giriş başarısız şeklinde hata mesajı alan oyuncular mevcut. Bu sunucu hatasının çözümü nasıl olur bu yazımızda onun hakkında bilgi vereceğiz.

Öncelikle bu hatanın ana kaynağı Twitter veya Facebook ile giriş yapmaya çalışan kullanıcılar. Geçmiş zamanda bu tarzdaki hataların çözümlerden yola çıkarak elimizdeki bilgilerle sizlere çözüm yolları sunacağız. PUBG sunucu doğrulama hatası giriş başarısız hatasının çözümüne hızlıca geçelim.

PUBG Mobile Sunucu Doğrulama Giriş Başarısız Hatası Çözümü

PUBG Mobile Sunucu Doğrulama Giriş Başarısız Hatası
PUBG Mobile Sunucu Doğrulama Giriş Başarısız Hatası Fotoğrafı

Başlangıçta kablosuz ağ ile internete bağlanıyorsanız bu hatayı alma sebebiniz bu olabilir. Bunun için WiFi’ınızı kapatıp mobil veri ile birlikte PUBG Mobile oyununa giriş yapmayı deneyin. PUBG Mobile sunucu kaynaklı olarak gözüken hataların birçoğu WiFi kaynaklı olabiliyor.

PUBG Mobile Twitter sorunu olarak da geçen, sunucu doğrulama giriş başarısız hatasını çözmek için şu yolları izleyin:

  1. Emulatör üzerinden oynuyorsanız, internet kablosu bağlayarak oyuna girin.
  2. Emulatör üzerinden oynuyorsanız, Ağ Adaptörü donanım sürümünü kontrol edin, gerekiyorsa güncelleyin.
  3. Google DNS ayarlarını uygulayın. Hem PC üzerinden hem mobil cihazınızdan DNS ayarlarınızı 8.8.8.8 – 8.8.4.4 şeklinde değiştirerek oyuna giriş yapma probleminizi çözebilirsiniz.
  4. Oyuna giriş yapmadan önce “Tamir Et” seçeneğini kullanarak, kısıtlı bir süreye mahsus ziyaretçi hesabı olarak oyuna katılabilirsiniz.
  5. Android ve iOS ayarlarından mevcut kablosuz bağlantı ayarlarını değiştirebilirsiniz.

Sık kullanılan ve uygulaması kolay olan çarelerden öne çıkanı Google DNS. Oyuna giriş problemleri, sunucu doğrulama hatası gibi hataların sebebi bağlantı olduğundan DNS ayarlarını değiştirmek sorunu çözebilir. Sosyal medya hesapları üzerinden oyuna giriş yapan oyuncular hesaplarının silinmemesi için bu yolla giriş yapıyor. Eğer tek bir sosyal medya platformundan hesabınızı bağladıysanız sorunun çözülmesini beklemeniz gerekiyor. Eğer başka platformlardaki hesaplarınızı da bağladıysanız sunucu doğrulama giriş başarısız hatasından kıl payı kurtulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken başka bir yolla hesabınıza girmek.

#PUBG #Sunucu #Doğrulama #Hatası #Giriş #Başarısız #Hatası #Çözümü

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu