Snapchat

Snapchat Sarı Kalp Nedir? Ne Zaman Çıkar?

Snapchat kullanıcılarının fark ettiği Snapchat sarı kalp nedir bu yazımızda birlikte öğreneceğiz. Snapchat sarı kalp yakın bir arkadaşınız ile karşılıklı olarak en iyi kanka olursanız sarı kalp emojisi çıkacaktır. Bu emojinin rengi geçen süreden süreye göre değişkenlik gösterir.

Sarı kalp herhangi bir avantaj sunmasa da arkadaşınız ile karşılıklı en iyi kanka olduğunuzu başka kişilere göstermenize olanak sağlar. Bu kalbin çıkabilmesi için sadece 1 tarafın değil, her iki tarafın da bir süre boyunca en yakın arkadaşının birbiri olması gerekir. Sadece tek tarafta olması bu kalbin oluşmasını engelleyecektir.

Snapchat Sarı Kalp Nedir?

Snapchat sarı kalp nedir sorusunun ardından bu durumu engelleyecek bir diğer durum ise en yakın arkadaşın sürekli olarak değişmesidir. Yani bu süre içerisinde kesintisiz olarak iletişimde kalınması halinde ortaya çıkacaktır. Kesintiye uğraması halinde süre sıfırlanır ve en baştan başlamanız gerekir. Bu sarı kalbe benzer daha birçok emoji de bulunmaktadır. Gelin sizlerle beraber kırmızı kalp nedir onu görelim.

Snapchat Sarı Kalp Nedir

Snapchat Kırmızı Kalp Nedir?

Snapchat sarı kalp nedir sorusunun ardından kırmızı kalp nedir sorusu da merak edilen bilgiler arasındadır. Kırmızı kalbin oluşması için yapmanız gerekenler sarı kalpten bir tık daha zordur. Çünkü kırmızı kalbin oluşması için en yakın arkadaşınız ile karşılıklı olacak şekilde 2 hafta boyunca en yakın olmanız gerekir.

  • Bu 2 haftalık süre içinde başka kişiler en yakın arkadaşınız olmamalıdır.
  • En yakın arkadaşınızın da en yakını olmanız gerekir yoksa kalp bozulur.
  • Minimum 2 hafta geçmesi gerekir.

Yukarıdaki maddelerin olması durumunda kırmızı kalbin oluşması için herhangi bir engel bulunmamaktadır. En yakın arkadaşınız ile birbirinizin en yakın süreniz daha da arttıkça farklı bir emoji sizi karşılamaktadır. O halde gelin şimdi sizlerle Snapchat pembe kalp nedir onu görelim.

Snapchat Pembe Kalp Nedir?

Snapchat’te iki tane pembe kalp sizi karşıladığı vakit en yakın arkadaşınız ile 2 aydır birbirinizin en yakın arkadaşsınız demektir. 2 ay gibi uzun bir süre boyunca her iki tarafın da en yakın arkadaşları daima aynı kişi olması gerekir. Bir tarafın bozması ile diğer emojilerde olduğu gibi burada da pembe kalbiniz gidecektir.

Pembe kalp de diğer emojiler gibi sadece arkadaşınız ile birbirinizin en yakını olduğunuzu göstermek için kullanılır. Eğer ki aktifliğiniz düşer, seriniz kaybolursa bu pembe kalbi kaybetme ihtimaliniz bulunmaktadır. Bu yüzden zorla elde edilen bu kalbi kaybetmemek için çaba göstermenizi tavsiye ederiz.

Bu emojilere ek olarak bitmojiler ile de Snapchat kullanım konforunuzu arttırabilirsiniz. Bunun için de Snapchat Bitmoji Değiştirme Nasıl Yapılır yazımızı okuyabilirsiniz.

#Snapchat #Sarı #Kalp #Nedir #Zaman #Çıkar

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu