Snapchat

Snapchat Web Nasıl Kullanılır?

Yeni kullanıma sunulan Snapchat web nasıl kullanılır sorusu sıklıkla araştırılan konulardan birisidir. Sizler de Snapchat kullanmak istiyorsanız eğer güncel web sitesi sayesinde arkadaşlarınız ile iletişime geçebilirsiniz. Yeni fotoğraflar çekip efektleri kullanabilirsiniz. Normal Snapchat’ten herhangi bir farkı bulunmayan bu uygulama sayesinde telefonunuza erişemediğiniz zamanlarda yapılan paylaşımları görebilirsiniz.

Sadece telefonunuza erişilemediğini zamanlara değil tabii ki. Bilgisayar üzerinden çalışmalar yapıyorken hızlı bir şekilde gelen bildirimleri de görebilmeniz için kullanabilirsiniz. Snapchat web nasıl kullanılır sorusunun yanıtını merak ediyorsanız eğer bu yazımızda yer alan bilgiler sayesinde nasıl kullanıldığını öğrenebilirsiniz. O halde gelin nasıl kullanıldığını birlikte görelim.

Snapchat Web Nasıl Kullanılır

Snapchat Web Kullanımı

Snapchat Web kullanım oldukça basittir. Birbirinden bağımsız birçok özelliği kullanabilirsiniz. Bunun için aşağıda yer alan maddelere göz atmanız kafidir.

 • Oturum açtıktan sonra karşınıza sohbetler ve kamera çıkacaktır. Bu kamera ekranını kullanarak snap çekebilirsiniz.
 • Kamera ekranında iken aşağıda yer alan efektleri değiştirebilirsiniz. Böylelikle arkadaşlarınıza eğlenceli snapler atabilirsiniz.
 • Snap çektikten sonra sol alt kısımda yer alan indirme tuşunu kullanarak gönderdiğiniz snapleri cihazınıza kaydedebilirsiniz.
 • Snap çektikten sonra sağ üstte yer alan T simgesine tıklayarak fotoğrafa metin ekleyebilirsiniz.
 • Snap çektikten sonra sağ alt kısımda yer alan Send To butonuna basarak snapi göndermek istediğiniz kişileri seçebilirsiniz.
 • Başka kişilerin attığı snapleri görmek için sol kısımda yer alan sohbetlere tıklamanız yeterli olacaktır.
 • Başka kişilere mesaj yazmak için sayfanın sol kısmında yer alan sohbetlere tıklayabilirsiniz.
 • Arama başlatmak için sohbet ekranının sol üst kısmında yer alan mesaj ve kalem simgesine tıklamalısınız. Ardından ise aramak istediğiniz kişiyi seçip arayabilirsiniz.
 • Kullanıcıların bitmojilerinin sol alt kısmında yer alan emojiler sizin arkadaşlık emojilerinizdir. Onlara bakarak ne durumda olduğunuzu görebilirsiniz.

Yukarıda yer alan maddeler sayesinde sizler de Snapchat web nasıl kullanılır sorusunun yanıtına ulaşabilirsiniz. Birçok kullanıcı bu maddeler sayesinde Snapchat Web’in nasıl kullanıldığını öğrenmektedir. Bu sayede de kullanışlı bir Snapchat ortamı oluşmaktadır. Peki o halde Snapchat web oturum açma işlemleri nasıl olur merak ediyorsanız gelin o konuya da değinelim. Bu adımı başarılı bir şekilde yapamazsanız eğer Snapchat Web Nasıl Kullanılır sorusu için gösterdiğiniz çabalar boşa gidecektir.

Snapchat Web Oturum Açma

Kullanıcıların hizmetine yeni sunulan Snapchat web oturum açma işlemleri sayesinde bilgisayarınızda da Snapchat’e erişme imkanınız bulunmaktadır. Bunun için aşağıda yer alan adımları uygulamanız yeterli olacaktır.

 • Snapchat Web için gerekli web sitesine gitmelisiniz.
 • Karşınıza gelen ekranda kullanıcı adı ve şifrenizi doğru bir şekilde girmelisiniz.
 • Bu aşamada robot doğrulaması isteyebilir. Doğru hayvanı seçmeniz gereken robot doğrulamasını yapmalısınız.
 • Hesap bilgilerinizi girdikten sonra mobil cihazınızdan onaylamanız için gerekli bir bildirim olacaktır. Bildirime tıkladıktan sonra sizi uygulamaya gönderecektir.
 • Uygulamada gelen ekranda evet butonuna basarsanız eğer oturum açma işlemleri başarılı bir şekilde gerçekleşecektir.

Yukarıdaki adımları takip ettiğiniz takdirde Snapchat web oturum açma işlemleri başarılı bir şekilde gerçekleşecektir. Oturum açma işlemlerini de sağlam bir şekilde yaparsanız eğer Snapchat Web Nasıl Kullanılır sorusu için yeterli bilgiye sahip olabilirsiniz.

Snapchat Sarı Kalp Nedir yazımızı okumak isterseniz eğer sitemizde yer alan içeriklere göz atabilirsiniz.

#Snapchat #Web #Nasıl #Kullanılır

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu