Kamu İş İlanları

Türkiye Şeker Fabrika Müdürlükleri 5 Kamu Personeli Alacak

[ad_1]

Türkiye Şeker Fabrikaları Müdürlüklerine5 Kamu personeli alımlarını başlattı. Kamu Kurumunda çalışmak isteyen adaylara yeni bir istihdam kontenjanlarını açarak personel alımlarını gerçekleştirmek için alım süreçlerini başlattı. Adaylara duyurulur.

Şeker Fabrikalarına Kamu Personel Alımı Başladı

Türkiye Şeker fabrika personel eksikliğini gidermek üzere fabrikalar personel ihtiyaçlarını karşılamak üzere yeni personel alımlarını başlattı. Adaylar şartları taşıdığı sürede ön müracaatta bulunabilecekleri duyurdu. 2022 Yılı yeni personel alımlarını tamamlayarak 20223 yılında bir sonraki yeni personel dönemlerini kontenjanlarını tamamlamak üzere hızlı bir şekilde alım başvuruları başlattı.

Şeker fabrikalarında alım şartlarında sağlanacak nitelikler neler olacak?

2022 yılı üzerinde Türkiye şeker fabrikalarında yeni 5 personel olmak üzere kamu biriminde çalıştırılmak üzerinde yeni alımlarını gerçekleştiriyor. Kurum tarafından belirlenen nitelikleri taşıyan adaylar ön müracaatta bulunarak değerlendirme sonrasında mülakatlara tabi tutularak seçim aşamalarına gideceklerdir.

ekerfabrika.jpgAlım Şekilleri ve Başvuru şartları neler?

Adaylar ön müracaat sonrasında adayların nitelikleri taşıdığı tespit edildikten sonra mülakatlara çağrılarak sınav sonucuna doğru ilerleme kateteceklerdir. Adayları 2 mülakat beklemektedir. Birincisi yazılı sınav, ikincisi ise sözlü mülakat olmak üzere 2 türden mülakatlara tabi olacaklardır. Adayların mülakatları geçtikten sonra başarı sıralamasına göre 5 kişi olmak üzere personelliğe seçilecektir adaylar. Seçilen kişilerden sonra istenecek evrak kayıtları yaptırdıktan sonra kamu biriminde personel olarak çalışmaya başlayabileceklerdir. Adaylara duyurulur.

ekerfabrikasi.jpgAdaylardan İstenilecek Özel Koşullar

Öğrenim gördükleri Üniversitelerden Hukuk/Siyasal/ İktisat/İdari bilimler/Kimya Mühendisi/Ziraat Mühendisi/Tarım Ekonomisi/ Tarım Teknolojisi/ Tarım Makineleri ve yabancı fakültelerden mezun olanlar.

Başvuru Genel Şartlar

Türk Uyruğu nüfusuna kayıtlı olmak. Erkek personel adayların mecburi zorunlulukla olan askeri görevlerini tamamlamaları gerekmektedir. Herhangi bir adli suça karışmamış arşiv kayıtları bulunmuyor olunması. Kurum içerisinde disiplin kurallarına rivayet edebilecek.

Personel Alımı Müracaat Şekli

Kamu Kurumu personelliğine başvuracak adaylar Kariyer kapısından kullanıcı girişlerini veya e-devlet kapısından girişlerini yaparak https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr adresinden online olarak müracaat edilebileceklerdir.

İlan Numarası: DPB842582

fabrika.jpg

[ad_2]

#Türkiye #Şeker #Fabrika #Müdürlükleri #Kamu #Personeli #Alacak

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu