Oyun

Valorant Kaç Saat Oynadım Nasıl Bakılır?

[ad_1]

Valorant kaç saat oynadım hakkında bilgi almak isteyen oyuncular, konu ile ilgili çeşitli araştırmalar yapmakta. Popüler online FPS oyunlarından biri olan Valorant, oyuncular arasında oldukça rekabet içeren bir oyun haline geldi. Bununla birlikte kaç saat Valorant oynadığını öğrenmek isteyen birçok oyuncu ortaya çıktı. Peki Valorant kaç saat oynadım nasıl bakılır?

Kaç Saat Valorant Oynadım

Sadece Valorant değil, diğer oyunlar için de oyuncunun kaç saat oynadığını gösteren sistemler kurulmuştur. Örnek vermemiz gerekirse Steam üzerinden almış olduğunuz tüm oyunlarda, oyunu en son hangi tarihte oynadığınız ve toplam kaç saat oynadığınız hakkında bilgi verir. Peki bu işlem Valorant’ta nasıl? Kaç saat Valorant oynadığınıza nasıl bakabilirsiniz?

Maalesef ki Valorant oyunu içerisinde Steam’de yer alan sistem bulunmamaktadır. Ayrıca kaç saat oynadığınıza oyunun içerisinden de bakamazsınız. Bunun için çok farklı bir yöntemi uygulamanız gerekir.

  • İlk olarak tracker.gg adresine gidin.
  • Ardından “Check Detailed Valorant Stats and Leaderboards” bölümüne Valorant kullanıcı adınızı girin ve enter tuşuna basın.
  • Bir süre beklemenizin ardından oyunu kaç saat oynadığınızdan tutun da kaç maç yaptığınıza kadar tüm verilerinizi görebilirsiniz.

Bu sayede Valorant kaç saat oynadım bakabilir, başka verilerinize de kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Valorant kaç saat oynadım

Steam Valorant Kaç Saat Oynadım Bakma

Kullanabileceğiniz bir farklı yöntem ise steam üzerinden Valorant kaç saat oynadım bakmak olacaktır. Bildiğiniz üzere Valorant steam’de yer alan bir oyun değil. Ancak Steam platformuna çeşitli oyunlar ekleyebilmeniz ve bu uygulamaları yine steam üzerinden çalıştırabilmeniz mümkün. Haliyle Steam platformu içerisinde yer alan uygulamaları kaç saat oynadığınızı gösterdiğinden dolayı başka sitelere girmek ile uğraşmayabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki adımları uygulayın.

  • Steam uygulamasını açın ve “Kütüphane” seçeneğine tıklayın.
  • Sol en alt köşede yer alan “Oyun Ekle” butonuna tıklayın.
  • Çıkan seçeneklerden “Steam Dışı Oyun Ekle” seçeneğini seçin.
  • Açılan pencerede bilgisayarınızda yer alan dosya ve oyunları göreceksiniz. Buradan Valorant’ı seçin.

Bu sayede Valorant kaç saat oynadım işlemine Steam platformu üzerinden de bakabilirsiniz. Ayrıca benzer bir içeriğimiz olan “Steam Achivement Manager Güvenli mi?” adlı makalemize de göz atabilirsiniz.

[ad_2]

#Valorant #Kaç #Saat #Oynadım #Nasıl #Bakılır

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu