Mobil

Vivo X Fold Plus için bir paylaşım daha

[ad_1]

Vivo X Fold Plus önümüzdeki hafta resmen gözler önüne çıkacak. Akıllı telefonun renk seçeneklerinden birinin kırmızı olacağı daha önce açıklanmıştı. Test sonuçları ise Snapdragon 8 Plus Gen 1 işlemcinin varlığını göstermişti. Vivo’nun Weibo hesabından yapılan son paylaşımla işlemci için beklenen doğrulama geldi.

Aynı paylaşımda akıllı telefona dair başka detayları bulmak da mümkün oluyor. X Fold Plus, 80W hızlı şarj desteğiyle gelecek. X Fold‘da 66W şarj desteği olduğunu düşününce burada önemli bir gelişim olduğu söylenebilir.

Vivo, yeni katlanabilir telefonunun kullanıcı arayüzünün de bir katlanabilir telefona uygun olacağının altını çiziyor. Şirketten verilen bilgiye göre, 5000’den fazla uygulama X Fold Plus’ın OriginOS Ocean arayüzü için optimize edilmiş durumda.

Vivo X Fold Plus hakkındaki tüm detayları öğrenmek için 26 Eylül’e kadar sabretmek gerekiyor. Katlanabilir telefonun Çin dışında piyasaya sürülüp sürülmeyeceği ve sürülecekse bunun maddi karşılığının ne olacağı en çok merak edilen konular arasında yer alıyor.

[ad_2]

#Vivo #Fold #için #bir #paylaşım #daha

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu