Sosyal Medya
Trend

Iphone İnstagram Eski Sürüm Yükleme

İphone İnstagram eski sürüm yükleme genellikle güncellemeleri yükledikten sonra eski sürümün daha fazla sevildiğinin fark edilmesi sonucunda gerçekleşmektedir. Bu durumda Instagram’ın eski sürümünü yüklemek isteyebilirsiniz. Ancak App Store her zaman uygulamaların en son sürümlerini sunduğu için Instagram’ın eski sürümünün yüklenmesi zahmetli olabilir. Bunu kolaylaştıran bazı uygulamalar var biz de sizler o uygulamaları ve nasıl kullanıldığını göstereceğiz.

Iphone İnstagram Eski Sürüm Yüklemek için İhtiyacınız Olan Uygulamalar

İphone instagram eski sürüm yükleme gerçekleşebilmesi için öncelikle bazı uygulamaların yüklenmesi gerekmektedir. Bunun için özellikle Anytrans yardımı ile iphone’da bulunan tüm uygulamaların sürümleri düşürülebilir ve yükseltilebilir. Çünkü AnyTrans telefonda yüklü olan tüm uygulamaların tüm sürümlerini yedeklemektedir. Ancak bunun için öncelikle uygulama kitaplığına yedeklemiş olmanız gerekmektedir.

Iphone İnstagram Eski Sürüm Yükleme
Iphone İnstagram Eski Sürüm Yükleme

Adım Adım Eski Sürümü Yükleme

  • Iphone instagram eski sürüm yükleme için öncelikle bilgisayara AnyTrans’in yüklenmesi gerekmektedir.
  • Daha sonrasında ise Instagram’ın eski sürümü bulunan bir Iphone’un bilgisayara bağlanması ve burada bulunan Instagram’ın kopyalanması gerekmektedir.
  • Daha sonrasında bu sürümü istediğiniz Iphone bilgisayara bağlayarak indirebilirsiniz.
  • Uygulamaların yedeklemelerini sık sık gerçekleştirilerek istediğiniz sürümü yüklemeniz için önemli olmaktadır.
  • Bunların yanında AnyTrans herhangi bir veri kaybına sebep olmadan iphone telefonları arasında ya da iphone ile bilgisayar arasında veri aktarılmasına da olanak sağlamaktadır.

Bunların yanında bazı internet sitelerinde de Instagram’ın eski sürümlerinin bulunması mümkün olmaktadır. Ancak bu sürümlerin indirilebilmesi için öncelikle telefonun dış kaynaklara açılması gerekmektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu