Sinema Dizi

Yargı 34. Bölüm (Sezon Finali) – Ilgaz & Ceylin'in En Mutlu Anı…Bu dizi ve çok daha fazlası puhutv’de →

Yargı’ya Abone Olmak İçin →

34. Bölüm Özeti;

İkisinin de kardeşlerinden yana canlarının yandığı bir cinayetle başlayan hikâyenin kahramanları; mesleki hayatlarında ayrı olan yolları son kez kesişen ve birleşen Ceylin ve Ilgaz.. Bazen birbirlerine tutkuyla bağlandıkları, bazen göz yaşlarıyla ayrı düşmek zorunda kaldıkları bu ilişkide, artık hayatları boyunca unutamayacakları bir dönüm noktasındadırlar. Sırlara boğulmuş Zafer düğümü çözülmüştür, acaba Ceylin’in kararı öğrendiklerinden sonra ne olacaktır?

Yaptıklarıyla etrafındaki herkesi kırıp döken ve bu yüzden oluşturduğu kocaman öfke dalgasının altında kalmak üzere olan Yekta’yı, bugüne kadar karşısındaki kimseden görmediği bir intikam arzusu beklemektedir. Çınar ise çözülen düğümle birlikte yeni bir hayata başlamak ister ancak hesaplanamayan bazı gelişmeler acaba bunu başarmasına izin verecek midir?

Ilgaz ve Ceylin’in yolculuğunda “son” hala çok uzaktadır, şimdilik konulan virgül acaba onları nereye savuracaktır? Ne kendilerinin ne ailelerinin ne de dostlarının gerçekliğinden şüphe ettiği aşkları, bugünden asla öngöremeyecekleri kadar büyüyecek olaylar silsilesinin içinde nereye evrilecektir?

Yapım: Ay Yapım
Yapımcı: Kerem Çatay
İdari Yapımcı: Suzan Güverte
Yönetmen: Ali Bilgin
2. Yönetmen: Beste Sultan Kasapoğulları
Senaryo: Sema Ergenekon
Müzik: Toygar Işıklı

OYUNCULAR
Ceylin: Pınar Deniz
Ilgaz: Kaan Urgancıoğlu
Metin: Hüseyin Avni Danyal
Eren: Uğur Arslan
İnci: Ece Yüksel
Engin: Onur Durmaz
Yekta: Uğur Polat
Pars: Mehmet Yılmaz Ak
Çınar: Arda Anarat
Defne: Beren Nur Karadiş
Gül: Zeyno Eracar
Parla: Zeynep Atılgan
Aylin: Pınar Çağlar Gençtürk
Zafer: Ali Seçkiner Alıcı
Makbule: Özlem Çakar
Osman: Onur Özaydın
Neva: Başak Gümülcinelioğlu

#Yargı #6AySonra

694128 Kişi Okudu    –    4721 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

#Yargı #Bölüm #Sezon #Finali #Ilgaz #Ceylin39in #Mutlu #Anı..

*

İlgili Makaleler

34 Yorum

  1. Desde Argentina ansiosa por saber cómo sigue la segunda temporada yá estoy esperando gracias TKM BSO BENDICIONES Cuidesen Mucho 😷😷❤️❤️👋👋👋👋👋 BRAVO

  2. I love this scene. Pars and Eren are the best, I liked the last series so much when they worked as a team, the best cast, the main thing is all the attention is not only on the main characters, personally I adore Pars humor, I know a lot of people don't like Derya, but I really enamored the new tandem❤️

  3. Tek kelimeyle 🙄 EFSANE 🏅 bir Sezon Finaliydi 👏.Cüneyt 👑 ve Osman'ın 👑 Ceylin'e 💕 Yardım Etmesi 😍 SÜPERDİ 😍👏.Sonunda 🙄 EKİP 👊 yekta'ya 😒 Hak Etdiği 🙄 Cezayı Verdi 👊.Adalet Yerini Buldu 🙄.Helal Olsun 👏.MÜKEMMEL 😍👏 bir Sahneydi 😍👏.Ceylin'in 💕 Gerçekleri Öğrenmesi 🙂 ve Ilgaz'la 👑 Aralarının Düzelmesi 😍 HARİKA 😍 Oldu ❤.#IlCey Düğünü 😍 SÜPERDİ ❤ ama 😔 Bölüm Sonunda 🙁 Ceylin'in 💕 Ilgaz'ı 👑 Öldürmek Suçuyla 😔 Yakalanmasıyla 😔 Otalık Karıştı 😔.Bence 🤔 Zaten Ilgaz 👑 Ölmedi 😐 ama 🤔 Ceylin'in 💕 Yakalanması Bir Pilandı 🤔.EKİP 👊 Yine Bir İşler Peşinde 🤔 ama 🤔 Hadi Hayırlısı 🤲.Sabırsızlıkla 😀 Yeni Sezonu 😍 Bekliyorum 😊 #Yargı #6AySonra

  4. Eğer ikinci sezonda Ilgaz'i, inci karekteri gibi öldürülmüş geriye dönük sahnelerde izleyeceksek kendini tekrarlayan bir senaryo olur. Tutmaz. Doğru olan tüm karakterlerin olduğu yeni olaylar. Yani ceylinin hapiste olduğu ,yine aileden birinin zanlı olduğu senaryolar çokta ayakları yere basan senaryolar olmaz.

  5. Yav çöpte sadece bıçak bulmuşlardır ceset değil cesedi çöpe de atmaz Ceylin atamaz da koca adamı yardımsız. Ters köşe ile dolu dizi bence oyun kurdular. Ilgaz ya yaralandı yada bir yerini kesip kanını bulaştırdı sağa sola bir şekilde bir plan yaptılar buna eminim. Kendini öldü gösterecek ne yaşanacak onu merak ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu