Sinema Dizi

Yargı | Ceylin Hiç İyi Değil!Bu dizi ve çok daha fazlası puhutv’de →

Yargı’ya Abone Olmak İçin →

Ceylin gözü kara ve kurallar söz konusu olduğunda sınır tanımayan bir avukattır. Bir müvekkiliyle ilgili yine illegal yoldan bilgi alabilmek için savcı Ilgaz’ın karşısına çıkar. Ancak Ilgaz’ın, Ceylin’in tam aksine, mesleki etik konusunda katı kuralları vardır, bu yüzden de kariyerinde çok başarılı ve sözü dinlenen bir savcıdır.

Ilgaz kardeşi Çınar’ın katil olmakla suçlandığı bir cinayet vakasıyla karşılaşınca; ilk defa kendi kurallarını yıkar. Ceylin’den kardeşini savunmasını ister. Bu noktadan sonra işler ikisinin de tahmin edemeyeceği bir yola girer. Ilgaz ve Ceylin; Çınar’ın aklanması için çalışırken, kendilerini ikisinin de ailelerine kadar uzanan bir gizem yumağının içinde ulacaklardır.

Yapım: Ay Yapım
Yapımcı: Kerem Çatay
İdari Yapımcı: Suzan Güverte
Yönetmen: Ali Bilgin
2. Yönetmen: Beste Sultan Kasapoğulları
Senaryo: Sema Ergenekon
Müzik: Toygar Işıklı

OYUNCULAR
Ceylin: Pınar Deniz
Ilgaz: Kaan Urgancıoğlu
Metin: Hüseyin Avni Danyal
Eren: Uğur Arslan
İnci: Ece Yüksel
Engin: Onur Durmaz
Yekta: Uğur Polat
Pars: Mehmet Yılmaz Ak
Çınar: Arda Anarat
Defne: Beren Nur Karadiş
Gül: Zeyno Eracar
Parla: Zeynep Atılgan
Aylin: Pınar Çağlar Gençtürk
Zafer: Ali Seçkiner Alıcı
Makbule: Özlem Çakar
Osman: Onur Özaydın
Neva: Başak Gümülcinelioğlu

#Yargı

58428 Kişi Okudu    –    425 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

#Yargı #Ceylin #Hiç #İyi #Değil

*

İlgili Makaleler

13 Yorum

  1. Pislik Yekta'nın dolduruşuna gelip kıza neler yaptınız,özellikle de Zafer ! Her şeyin suçlusu Yekta; İnci'yi öldüren Engin'i psikopat yapan da Yekta,Zafer'i Çınar'a ve Ceyline karşı dolduran da Yekta.Zafer aptalı da ava giderken avlandı.Ama her şeyin faturası yine Ceylin'e ve Çınar'a kesildi!

  2. Ceylin, tüüüm süreçlerinde ona destek olan sevgili eşini dinlemeli aynı yastığa baş koyduğu acısını derdini bölüştüğü adama güvenmeli, hiçbir suçu olmadığını anlamalı. Şeytanın avukatının tekrar tekrar oyununa gelmemeli. Şu an Ceylin kadar Ilgaz'ın da desteğe ihtiyacı var. Birbirlerine merhem olmalılar❤

  3. Dün akşam ki fragman çok fenaydı etkisinden çıkamadım. Fragmana sadece fragman diyemeyiz, Yargı evreninde ki birçok şeyin de maalesef sonu.. Umarım Ceylin Ilgaz'ın çaresizliğini haykırışlarına şahit olur.. Fragmanın sonunda kafam karıştı. İlk teorim; Acaba Ilgaz & Ceylin'in tanışma flashbacki mi, diğer teorim; Ceylin'in hafızası gidip olaylardan sonra adliyede her şeyi hatırlamaya çalışma süreci mi, son teorim; Zaman atlaması yaşanıp, Ceylin & Ilgaz'ın boşanıp Çınar'ın suçsuzluğunu ispat edebilmek için Kaya ailesinin avukatı mı oldu. Acaba Ilgaz Ceylin'i yıllar sonra görünce neden şok oldu bence; Pars Neva & Cüneyt'in aşkını öğrenip, Ilgaz'la mı evlendirdi.. İzleyip göreceğiz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu