Sinema Dizi

Yargı | Mehmet Can Tek Tanığımız…Bu dizi ve çok daha fazlası puhutv’de →

Yargı’ya Abone Olmak İçin →

Ceylin gözü kara ve kurallar söz konusu olduğunda sınır tanımayan bir avukattır. Bir müvekkiliyle ilgili yine illegal yoldan bilgi alabilmek için savcı Ilgaz’ın karşısına çıkar. Ancak Ilgaz’ın, Ceylin’in tam aksine, mesleki etik konusunda katı kuralları vardır, bu yüzden de kariyerinde çok başarılı ve sözü dinlenen bir savcıdır.

Ilgaz kardeşi Çınar’ın katil olmakla suçlandığı bir cinayet vakasıyla karşılaşınca; ilk defa kendi kurallarını yıkar. Ceylin’den kardeşini savunmasını ister. Bu noktadan sonra işler ikisinin de tahmin edemeyeceği bir yola girer. Ilgaz ve Ceylin; Çınar’ın aklanması için çalışırken, kendilerini ikisinin de ailelerine kadar uzanan bir gizem yumağının içinde ulacaklardır.

Yapım: Ay Yapım
Yapımcı: Kerem Çatay
İdari Yapımcı: Suzan Güverte
Yönetmen: Ali Bilgin
2. Yönetmen: Beste Sultan Kasapoğulları
Senaryo: Sema Ergenekon
Müzik: Toygar Işıklı

OYUNCULAR
Ceylin: Pınar Deniz
Ilgaz: Kaan Urgancıoğlu
Metin: Hüseyin Avni Danyal
Eren: Uğur Arslan
İnci: Ece Yüksel
Engin: Onur Durmaz
Yekta: Uğur Polat
Pars: Mehmet Yılmaz Ak
Çınar: Arda Anarat
Defne: Beren Nur Karadiş
Gül: Zeyno Eracar
Parla: Zeynep Atılgan
Aylin: Pınar Çağlar Gençtürk
Zafer: Ali Seçkiner Alıcı
Makbule: Özlem Çakar
Osman: Onur Özaydın
Neva: Başak Gümülcinelioğlu

#Yargı

30778 Kişi Okudu    –    272 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

#Yargı #Mehmet #Tek #Tanığımız..

*

İlgili Makaleler

18 Yorum

 1. Tekrar edeyim bu sahne en önemli, hem de en iyi çekilmiş sahnelerden biri… Tolga’nın o hafif baş hareketi, Mehmet Can filan… buradan gelecekten gelen arkadaşlara el sallıyorum..
  Bildiklerinizi bilerek bu sahneyi izlediğinizde gördüklerinizi göremediğimiz için bize kızmayın. Oyuncular çok iyi, yönetmen vs tüm ekibe teşekkür ediyorum 🙏🏻

 2. Nasıl fark etmedim ya bugün twittera bakarken Ankara gar katliamında vefat edenleri gördüm Mehmet Can o katliamda vefat eden en küçük kurban 8 yasinda ki Veysele benzemiyor mu daha öncede sirf bazı belgeleri için bir üniversitede patlama yaşanmadı mi hatta ben daha öncede bunun yillar önce Kocaelide yaşanan doğalgaz patlaması denip geçilen supheli olayla ilgisi olduğunu yazmıştım şimdi birde bu patlama açıkça katilin bu tarz olaylara göz yuman devlet olduğunu adeta Testere filmindeki gibi oyunlar tiyatrolar oynadığını söylüyorlar zaten iki siyasetçide dahil oldu diziye biri eski emniyetci öteki eski sağlık bakanı işler daha çok kızışmış anlaşılan o değilde yine dediğime geldik dizide ölenler yaşıyor yaşayanlar ölü lafına bu hissi en son Parlanin kim olduğunu anladığımda yaşamıştım o kadar ne anlattıkları ilk bölümden anlamama rağmen onu en geç anladım gerçekten usta bir kalem yazıyor diziyi belli oluyor

 3. Pars burada davaya fesat karıştırma , görevini kötüye kullanma ve başka savcıya iş ahlakına uymayan baskı yaptı. Yanlış karar verilmesini sağlayacak ki bu tüm bakış açılarıyla suç. Ilgaz sadece Ceylin in diş fırçasını almasına zoraki göz yumdu ve iş soruşturma aşamasına gelince evlendi. Karışı hakkında konuşamayacağı için ve bunları bile kendi duruşuna yedirmeyip en sonunda istifa etti. Sağlam bir duruş sergilemesi hiç kolay değilken.

 4. Söz yazarının mektubu…
  Emrah Serbes(t) Orhan (T)Utsak olayına da ne gönderme ama.. elinize sağlık var olun.

  Ama şu çete işi hakkında biri yorum yapsın ya..
  3 bölümdür yazıyorum bi ses alamıyorum Çetin (baba), kıvırcık Tolga (çocuk), Burak (abi), manikürcü (anne) filan hep beraber çalışıyor Mu.. bir dertleri var da..

 5. Aldatmak dizisi bundan daha güzel hiç yoksa bölümün tamamını youtubeye yüklüyorlar yargı parça parça bölüm yüklüyor gerçi yargı dizisinin eski tadı kalmadı hep aynı senaryolar değişik bişey yok

 6. Buradan Abone sayısı bile 1mn yürüten bir diziyi ki ratingi yerlerde olan diziler bile buradan tek parça yayınlanırken bölümlerini saçma salak ve düzensiz bir şekilde internete atan kişi yada kişiler. Yazdıklarım sizi bağlıyor. Raiting bu kadar yüksek olan bir diziyi bu şekilde parça parça verip o kadar kişinin emeğini sabote etmek nasıl bir duygu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu